ଏବେ ୫୦୦୦ରୁ କମ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ ୪ଜି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ

0

ଆଜିକାଲି ସବୁ ଜିନିଷ ସ୍ମାର୍ଟ ହେବାକୁ ଲାଗିଲାଣି । ଏ ମଧ୍ୟରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଦେଶରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ ବଢ଼ି ଚାଲିଛି । କମ୍‌ ଦାମ୍‌ରେ କିଭଳି ଗ୍ରାହକମାନେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ ସେ ଦିଗ ପ୍ରତି ସବୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କମ୍ପାନି ଧ୍ୟାନ ଦେଉଥିବା ଦେଖା ଯାଉଛି । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ବଜେଟ କମ ଥିବାରୁ ଆପଣ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କିଣି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି କମ୍ପାନିର ଫୋନ କିଣି ପାରିବେ । ଜଣା ଶୁଣା ବ୍ରାଣ୍ଡର ଫୋନ କିଣିବା ସହ ୪ଜିର ସୁବିଧା ତା’ପୁଣି ୫ହଜାରରୁ କମ୍‌ ମୂଲ୍ୟରେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସବୁ ଫୋନ ବିଷୟରେ…

୧. ସର୍ବପ୍ରଥମେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ସାଓମି ରେଡ୍‌ମି ଗୋ ଫୋନ୍‌ । ଏହି ଫୋନ ୫ଇଞ୍ଚର ଏଚ୍‌ଡି ଡିସ୍‌ପ୍ଲେ ସହ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ବଜାରରେ ଏହାର ଦାମ୍‌ ରହିଛି ୪,୪୯୯ । ଏହା ସହ ୧ଜିବି ର‍୍ୟାମ୍‌ର ସୁବିଧା ଦିଆ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ୮ଜିବିର ଇଣ୍ଟରନାଲ ଷ୍ଟୋରେଜର ସୁବିଧା ଦିଆ ଯାଇଛି । ଫୋନରେ ୮ଏମ୍‌ପି ରିୟର ଏବଂ ୫ଏମ୍‌ପି ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ସହ ୩୦୦୦mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପାଓ୍ଵାର ରହିଛି ।

ispyprice.com

୨. ଦ୍ୱିତୀୟରେ ଆସୁଛି ନୋକିଆ ୧ । ଏଥିରେ ୪.୫ଇଞ୍ଚର ଡିସ୍‌ପ୍ଲେ ମିଳୁଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ୧ଜିବି ର‍୍ୟାମ୍‌ ଏବଂ ୮ଜିବି ଇଣ୍ଟରନାଲ ଷ୍ଟୋରେଜର ସୁବିଧା ଦିଆଯାଇଛି । ଏଥିରେ ଆପଣ ୫ଏମ୍‌ପି ରିୟର କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ୨ଏମ୍‌ପି ସେଲଫି କ୍ୟାମେରାର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ । ଏହା ସହ ଫୋନ୍‌ରେ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ୨୧୫୦mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପାଓ୍ଵାର ଦିଆଯାଇଛି ।

navbharattimes.indiatimes.com

୩. ବଜାରରେ ୫ହଜାରରୁ କମ୍‌ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳୁଛି ୧୦.or D୨ ଫୋନ୍‌ । ଏଥିରେ ୫.୪୫ ଇଞ୍ଚର ଡିସ୍‌ପ୍ଲେ ମିଳୁଥିବା ବେଳେ ୨ଜିବି ର‍୍ୟାମ୍‌ ଏବଂ ୧୬ଜିବି ଇଣ୍ଟରନାଲ ଷ୍ଟୋରେଜର ସୁବିଧା ଦିଆଯାଇଛି । ଯାହାର ବଜାର ଦାମ୍‌ ରହିଛି ୪,୪୯୯ ।

Techlomedia Gadgets
ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.