୨ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୦ଜଣ ମିଶି ନାବାଳିକାକୁ କରୁଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲେ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ

1 3,922

ତିରୁବନନ୍ତପୁରମ୍‌ : ପ୍ରତିଦିନ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ହେଉଥିବା ଅତ୍ୟାଚାର ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ଦେଶର କୌଣସି ନା କୌଣସି କୋଣରେ ମହିଳାମାନେ ଅତ୍ୟାଚାର, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ଯୌନ ଅସଦାଚରଣର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି । ଏ ନେଇ ଅନେକ ସତର୍କତା ଏବଂ ନିୟମ ତିଆରି କରାଯାଇ ସାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଅପରାଧ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉ ନାହିଁ । ସେଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କେରଳର କୁନ୍ନୁରରେ । ଜଣେ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ୨ବର୍ଷ ହେବ ୨୦ଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଆସୁଥିବା ଖବର ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ୨୦ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବାପା ମଧ୍ୟ ରହିଥିବା କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଖବରଟି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି । ଏ ନେଇ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମା’ ପୁଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଘଟଣାଟି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ,ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବାପା ନିଜ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲେ । ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଜଣେ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ୩ଜଣ ବନ୍ଧୁ ମିଶି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏ ବିଷୟରେ ଘରେ କାହାକୁ ଜଣା ନଥିବା ବେଳେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବାପା ଏ ନେଇ କାହାକୁ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ମନା କରିଥିଲେ । ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଦେଖି ମା’ଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ପୀଡ଼ିତା ୨ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଘଟିଥିବା ସବୁ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ସବୁ ଜାଣି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମା’ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପାକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.

1 Comment
  1. Nutralite says

    Yesterday some of the people telling that some manner major woman enjoying free sex experience and started wearing thick glasses in the morning because when her body desire increase she was unable to decide with whom she is doing the Sexual acts during afternoon and in Night after returning from School(A group of people were saying this talk in the Colony of their locality who are aware of the fact and One person was showing the recorded clipping on his mobile)