ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ: ପଞ୍ଚକୁଳା ଗେଷ୍ଟ୍‍ହାଉସ୍‌ରେ ୫୦ ଜଣ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି

0 1,097

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼: ଜୁଲାଇ ୧୫ ତାରିଖରୁ ୧୮ ତାରିଖ ଯାଏଁ ପଞ୍ଚକୁଳାର ମର୍ଣ୍ଣି ହିଲ୍‌ସ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ନିକାଞ୍ଚନ ଗେଷ୍ଟ୍‍ ହାଉସ୍‌ରେ ପ୍ରାୟ ୫୦ ଜଣ ଲୋକଙ୍କ ଦୁଷ୍କର୍ମର ସରବ୍ୟ ହୋଇଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀ ଦେଇଥିବା ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ଅନୁସାରେ, ଦୈନିକ ତାଙ୍କ ସହ ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି।

ଗେଷ୍ଟ୍‍ହାଉସ୍‌ର ମାଲିକ ସୁନୀଲ କୁମାର ଓ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅବତାର ସିଂହଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଉକ୍ତ ଯୁବତୀ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଦୁଇ ଜଣ ସବ୍‌-ଇନ୍‌ସ୍‌ପେକ୍ଟର୍‌ ଓ ଜଣେ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି। ସବ୍‌-ଇନ୍‌ସ୍‌ପେକ୍ଟର୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି।

ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କହନ୍ତି: ସୁନୀଲ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗେଷ୍ଟ୍‍ହାଉସ୍‌ରେ ମାସିକ ୧୨ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ହାଉସ୍‌କିପିଙ୍ଗ୍‌ ଚାକିରି ଦେଇଥିଲେ। ସୁନୀଲ ତାଙ୍କୁ ଜୁଲାଇ ୧୫ ତାରିଖ ଦିନ ଗେଷ୍ଟ୍‍ହାଉସ୍‌କୁ ନେଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗରେ ସେ ଯୁବତୀ କହିଛନ୍ତି ସୁନୀଲ ହିଁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ପରେ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଗେଷ୍ଟ୍‍ହାଉସ୍‌କୁ ଆସି ଜଣକ ପରେ ଜଣେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ମଦ ଓ ନିଶା ଔଷଧ ଦିଆଯାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା।

ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅନେକ ଥର ସେ ଫୋନ୍‌ ଯୋଗେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ସେ ଫୋନ୍‌ ରିସିଭ୍‌ କରି ଶୀଘ୍ର ଫେରିବେ ବୋଲି କହନ୍ତି। ପରେ ସୁନୀଲ୍‌ କଲ୍‌ ରିସିଭ୍‌ କରି କହନ୍ତି କି, ସେ ଦିନେ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ଘରକୁ ଫେରିବ।

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ପୂର୍ବ ଡିଭିଜନ୍‌ର ଡିଏସ୍‌ପି ସତୀଶ କୁମାର କହନ୍ତି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନାରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ୧୪ ଦିନ ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଯାଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.