ଏଡ୍‍ସ ହୋଇଥିବା କଥାକୁ ଲୁଚାଇ କରିନେଲେ ବିବାହ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଏପରି ବ୍ୟବହାରରୁ ବିବାହର ୮ମାସ ପରେ ଖୋଲିଲା ରାଜ୍‌

1 2,813

ଲଧିଆନା : ପଞ୍ଜାବର ଲୁଧିଆନାରେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ବିରୋଧରେ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଏଚ୍‌ଆଇଭି ପଜେଟିଭ୍‌ ଥିବା କଥା ଲୁଚାଇ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥଲେ। ତେବେ ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖି ନ ଥିଲେ । କାରଣ ପଚାରିବାରୁ ତାଙ୍କର ସମାନ୍ୟ ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଛି ବୋଲି କହି ବିବାହର ୮ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଭିନ୍ନ ବାହାନା କରି ଚାଲିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୮ମାସରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ସବୁ ସତ ଆସି ଯାଇଥିଲା । ଘର ସଫା କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ରଫେସର ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ମେଡ଼ିକାଲ୍‌ ରିପୋର୍ଟ ମିଳିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏଚ୍‌ଆଇଭି ପଜେଟିଭ୍‌ ବୋଲି ପୀଡ଼ିତା ଜାଣି ପାରିଥିଲେ ।

Panda Mobile only
Times of India

ସବୁ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୀଡ଼ିତା ଏ ନେଇ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ଆଗରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ବେଳେ ଶାଶୁ ଘର ଲୋକଙ୍କ ଊପରେ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ସୂଚନା ମୁତାବକ, ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବିବାହ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀରେ ହୋଇଥିଲା । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ରୋଗ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ନଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ କଥା ଉଠିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଏହି କଥାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ସହ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରିଥିଲେ । ବେଳେ ବେଳେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ନ ରଖିବା ପାଇଁ ଘର ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ରହିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ କିଛି ବୁଝିପାରି ନଥିବା ବେଳେ ୮ମାସ ପରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଆଗକୁ ସବୁ ସତ ଆସି ଯାଇଥିଲା । ଏବେ ସେ ନ୍ୟାୟ ଭିକ୍ଷା କରିଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.

1 Comment
  1. cosmopolitan says

    Village Doctors Stories: A villager had been to a Doctor for getting advise of Safe Sex.Doctor told to villager to wear condom and demonstrated by wearing the Condom into his Finger.After one year the villager visited the Doctor and gave Sweets and told him that he wore the Condom and his wife gave birth to a baby.Doctor has confused and asked how it is possible.The villager replied that he wore Condom to his middle finger and had sex with his wife and she delivered a baby.