୪୦ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍‌ ଟାଣି ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ୩୩ ବର୍ଷିୟ ଯୁବକ ଗିରଫ

0 800

ମୁମ୍ବାଇ: ପଶ୍ଚିମ କାନ୍ଦିଓ୍ଵିଲି ଅନ୍ତର୍ଗତ ନିଉ ଲିଙ୍କ୍‌ ରୋଡ୍‌ ଜଣେ ୩୩ ବର୍ଷିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ୪୦ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ପିଛା କରି ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍‌ ଟାଣିବା ସହ ଅସଦାଚରଣ କରି ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଚାର୍କୋପ୍‌ ପୁଲିସ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଅଭିଯୋଗକାରିଣୀ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ୧୦ଟା ବେଳେ ପଶ୍ଚିମ ବୋରିଓ୍ଵିଲିସ୍ଥିତ ନିଜ ବାସଭବନରୁ ଚାଲି ଚାଲି ମାଲାଡ଼ ଆଡୁକୁ ଯାଉଥିଲେ। ସେତିକି ବେଳେ ସ୍କୁଟର୍‌ ଚଢ଼ି ଯାଉଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାମରାଜ ପାଓ୍ଵାର୍‌ ତାଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁଲା। ପରେ ସେ ଓହ୍ଲାଇପଡ଼ି ସେଠାରେ ସ୍କୁଟର୍‌ ରଖି ମହିଳାଙ୍କ ପିଛା କଲା। ତା’ପରେ ଧୀରେ ସେ ତାଙ୍କ ପଛପଟକୁ ଚାଲି ଯାଇ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍‌କୁ ଟାଣିପକାଇଲା।

ଚମକି ଉଠି ମହିଳାଜଣକ କ’ଣ କରୁଛ ବୋଲି ମହିଳାଜଣକ ପଚାରିଲେ, କିନ୍ତୁ ପାଓ୍ଵାର୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଚାଲି ଆସି ତାଙ୍କୁ ଅଭଦ୍ରୋଚିତ ସ୍ପର୍ଶ କଲେ।
ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ମହିଳାଜଣକ ଚିତ୍କାର କରନ୍ତେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକେ ଧାଇଁ ଆସିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମାରଧର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁ କରୁ ଧାଇଁ ପଳାଇ ଥିଲେ। ଜଣେ ଲୋକ ପୋଲିସ୍‌ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍‌ ରୁମ୍‌କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ଦେବାରୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପାଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗ୍‌ ଜିପ୍‌ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପାଓ୍ଵାର୍‌ଙ୍କୁ ଧରି ଗିରଫ କରାଗଲା। ସେତେବେଳେ ସେ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା କଥା ପୁଲିସ କହିଛି।

ଭାରତୀୟ ପିଙ୍ଗଳ କୋଡ୍‌ ଧାରା ୩୫୪ ଆଧାରରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି କରାଯାଇଛି। ପୁଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରି ସାରିଛି ଏବଂ କିଛି ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ବୟାନ ରେକଡ୍‌ କରିବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.