ନକଲି ଆକାଉଣ୍ଟ କରି ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓ ପଠାଉଥିଲେ ଯୁବକ, ତଦନ୍ତ ପରେ ସାମ୍ନକୁ ଆସିଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଲା ଭଳି ସତ

0 2,717

ମିରଟ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମିରଟରେ ଘଟିଥିବା ଏକ ଘଟଣା ଏବେ ଚାରିଆଡ଼େ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜର ନକଲି ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ କରି ଅନେକ ଯୁବତୀ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓ ପଠାଉଥିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ତଦନ୍ତରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତର ପରିଚୟ ମିଳିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ଜଣେ ପୁଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ପୁଅ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିବା ପରେ ପୁଲିସର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ଓ ଦାୟିତ୍ୱ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଲୋକେ ।

Panda Mobile only
Times of India

ସୂଚନା ମୁତାବକ, କିଛି ଦିନ ତଳେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗୋଟେ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଆଇଡ଼ିକୁ ବାରମ୍ବାର ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓ ଆସୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଘଟଣାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇ ମିରଟ ପୁଲିସ ସାଇବର କ୍ରାଇମ୍‌ ଟିମ୍‌କୁ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଥିଲା । ତଦନ୍ତ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପୁଲିସରେ ନିଯୁକ୍ତ ଥିବା ଜନୈକ ପୁଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ପୁଅ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତର ନାଁ ସୌରଭ ପ୍ରତାପ ଚୌଧୁରୀ ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି । ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.