ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ୍‌ରେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ଦ୍ୱାରା ଅସଦାଚରଣର ସରବ୍ୟ ଜଣେ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ

0 752

ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉତ୍ତର ମୁମ୍ବାଇ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚାର୍କୋପ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ୍‌ ପରିଧିରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅସଦାଚରଣ ସରବ୍ୟ ହୋଇଥିବା କଥା କୁହାଯାଉଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ‘ପ୍ରୋଟେକ୍‌ସନ୍‌ ଅଫ୍‌ ଚିଲ୍‌ଡ୍ରେନ୍‌ ଫ୍ରମ୍‌ ସେକ୍ସୁଆଲ୍‌ ଅଫେନ୍‌ସେସ୍‌ (ପୋକ୍‌ସୋ) ଆକ୍ଟ୍‌ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ଗୁରୁବାର ସକାଳ ୯ ରୁ ୧୦ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ଛାତ୍ର ଦ୍ୱାରା ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ଜଣେ ୧୨ ବର୍ଷୀୟ ବାଳିକା ଅସଦାଚରଣର ସରବ୍ୟ ହୋଇଥିବା କଥା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପରେ ସେ ବାଳିକା ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କୁ କହିଛି ଯେ ସେ ବାଳକଟି ପଛପଟୁ ଆସି ତା’ ସ୍କଟ୍‌ରେ ହାତ ପୂରାଇ ଦେଲା। କିନ୍ତୁ, ନାବାଳିକାଟି ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୋଷୀ ଛାତ୍ରକୁ ଚିହ୍ନଟ କରି ନାହିଁ।

ଘଟଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ସ୍କୁଲ୍‌ ମ୍ୟାନେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌ କୌଣସି ତତ୍ପରତା ଦେଖାଉ ନାହିଁ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରି ଅଭିଭାବକମାନେ ସ୍କୁଲ୍‌ ପରିଧି ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଦୋଷୀ ପ୍ରତି ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ କରାଯିବ ବୋଲି ସ୍କୁଲ୍‌ର ପ୍ରିନ୍‌ସିପାଲ୍‌ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି।

ଘଟଣା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ଘଟଣାର ସୂତ୍ର ଖୋଜି ପାଇବାକୁ ସ୍କୁଲ୍‌ର ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ ବୋଲି ପୁଲିସ କହିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.