ମଦ ପିଇଥିବାରୁ ଠିକ୍‌ ସମୟରେ ଘରକୁ ଫେରି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଛାତ୍ରୀ, କାରଣ ପଚାରାଯିବାରୁ ଟିଉସନ୍‌ ସାର୍‌ଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାଇଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମର ମିଥ୍ୟା ଆରୋପ

1 1,247

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଗାଜିଆବାଦ୍‌ରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ରାଗରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଟିଉସନ୍‌ଙ୍କ ସାର୍‌ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମର ମିଥ୍ୟା ଆରୋପ ଲଗାଇବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି । ଯୁବତୀ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମଦ ପିଇ ଘରକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଅଧିକ ନିଶା ହୋଇଯିବାରୁ ସେ ତଳେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଘରେ ପହଞ୍ଚାଇ ଥିଲେ । ଏପରି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଘରେ ରାଗିବେ ବୋଲି ଭାବି ଯୁବତୀ ନିଜ ଟିଉସନ୍‌ ସାର୍‌ଙ୍କ ଉପରେ ମିଥ୍ୟା ଆରୋପ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକେ ଏ ନେଇ ପୁଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ତଦନ୍ତ କରିଥିଲା ପୁଲିସ । ପରେ ଆରୋପଟି ମିଥ୍ୟା ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା ।

The Hindu

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ବସୁନ୍ଧରାରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା । କିଛି ଦିନର କଥା ପରେ ଦୁହେଁ ଦେଖା ହେବାର ଯୋଜନା କରି ସୋମବାର ଏକ ପାର୍କରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ । ଦେଖା ହେବା ପରେ ଦୁହେଁ ପିଜ୍ଜା ଖାଇବା ସହ ମଦ ପିଇଥିଲେ । ମଦ ପିଇବା ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ନିଶା ହୋଇଯିବାରୁ ସେ ତଳେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ଫାଟି ଯିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ଆଘାତ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଥିଲା । ଯୁବତୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ତାଙ୍କ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ବନ୍ଧୁ ଘରକୁ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଏତେ ରାତିରେ କେଉଁଠି ଥିଲୁ ବୋଲି ପଚାରି ରାଗିବାରୁ ଯୁବତୀ ରାଗରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଟିଉସନ୍‌ଙ୍କ ସାର୍‌ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା କହିଥିଲେ । ପରେ ପୁଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବା ପରେ ପ୍ରକୃତ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.

1 Comment
  1. hokiteem says

    People in Delhi say that In Cannaugt Place many women are habituated with illicit sexual relationships with strangers and consuming Drugs and Alcohol are the regular routine after the development of Gurgaon techpark and floating population from china,Malaysia,tibet,Nepal,Serbia etc countries female visitors and employees in Tech companies.The use of condoms are reduced because nobody is interested to use contraceptives.