ସମ୍ବଲପୁର: ଇନୋଭା ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିଲା ପୁଲିସ

0 310

ସମ୍ବଲପୁର: ଗତ ୨୫ ତାରିଖ ରାତିରେ ସମ୍ବଲପୁରରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯିବା ପାଇଁ ଭଡ଼ା ନେଇଥିବା ଏକ ଇନୋଭା ଗାଡ଼ିର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଇନୋଭାଟିକୁ ଲୁଟି ନେବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୁଲିସ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ ଦୁଇଜଣ ହେଲେ ଅଙ୍କିତ ସିଂହ(୨୪ ବର୍ଷ) ଓ ବାଦଲ ନାୟକ(୨୩ ବର୍ଷ)। ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଇନୋଭା ଗାଡ଼ି ସହିତ ରକ୍ତ ଲଗା ବ୍ଲେଡ୍‌, ରକ୍ତଲଗା ରଶି, ଲଭ୍କା ଗୁଣ୍ଡ ,ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଓ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଛି।
ପୁଲିସ ସୂତରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ସମ୍ବଲପୁରର ମୁକେଶ ଜରିଓ୍ଵାଲାଙ୍କ ଓଡ଼ି୧୬୫ ବି ୩୨୩୨ ନମ୍ବର ବିଶିଷ୍ଟ ଇନୋଭା ଗାଡ଼ିଟିକୁ ଭଡ଼ାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ନେବା ପାଇଁ ଅଙ୍କିତ ଓ ବାଦଲ କହିଥିଲେ। ଗତ ୨୫ ତରିଖ ରାତିରେ ସେମାନେ ଡ୍ରାଇଭର ଟଙ୍କଧର ନାୟକଙ୍କୁ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବାହାରିଥିଲେ। ମାତ୍ର ସେମାନେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ନ ଯାଇ ରାଉରକେଲା ଆଡକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଏକ ବ୍ଲେଡ୍‌ରେ ସେମାନେ ଡ୍ରାଇଭର ଟଙ୍କଧରଙ୍କୁ ଆଘାତ କରିଥିଲେ। ତେବେ ତକ୍‌ବା ଗାଁ ନିକଟରେ କୌଣସି ମତେ ଡ୍ରାଇଭର ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନଙ୍କ କବଳରୁ ଖସି ଆସି ଏ କଥା ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଏ ନେଇ ସମ୍ବଲପୁର ସଦର ପୁଲିସକୁ ଅବଗତ କରାଯାଇଥିଳା। ଏସପିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଓ ସମ୍ବଲପୁର ରାସ୍ତାକୁ ବ୍ଲକ୍‌ କରାଯିବାରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଗାଡ଼ିକୁ ରାସ୍ତାରେ ଛାଡ଼ି ପତ୍ରାପାଲି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ପଶି ଯାଇଥିଲେ। ତେଣୁ ସଦର ଥାନା ପୁଲିସ ଲଇକେରା ପୁଲିସ ସହାୟତାରେ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଦୁଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.