ବନ୍ଧୁଙ୍କ କଟାକ୍ଷରେ ବିବ୍ରତ ବିଗ୍‌ ବି ରାଗରେ ଘରକୁ ଯାଇ ବାପାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ, ମୋତେ କାହିଁକି ଜନ୍ମ କରୁଥିଲ ? ମିଳିଥିଲା ଏପରି ଉତ୍ତର

0 703

ମୁମ୍ବାଇ : ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଲୋକପ୍ରିୟ ରିୟାଲିଟି ସୋ’ କୌନ୍‌ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତି । ଏହାର ହୋଷ୍ଟିଂ କରୁଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ବିଗ୍‌ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ । ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ପରେ ସୋ’କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିବା ବେଳେ ଅମିତାଭଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିଥିବା ଏକ ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି । ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କଥା ହେଲା, ଏତେ ଦିନ ପରେ ଅମିତାଭ ନିଜେ ନିଜ ଜୀବନର ଏହି ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଯୌବନରେ ସେ ନିଜ ବାପା ହରିବଂଶ ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଯେଉଁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ ସେ ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲେ ।

Panda Mobile only
The Indian Express

ଘଟଣାଟଇ ଥିଲା ଏମିତି। ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଅବେଦନ କରି ବଫଳ ହେବା ପରେ ବିଗ୍‌ ବିଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ତୁମ ବାପା ତୁମକୁ ଜନ୍ମ କରିଥିବାରୁ ସିନା ତୁମକୁ ଚାକିରି ମିଳୁ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ସାଙ୍ଗର ଏହି କଥା ବିଗ୍‌ ବିଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା । ପର ଦିନ ସେ ରାଗରେ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ମୋତେ କାହିଁକି ଜନ୍ମ କରୁଥିଲ ବୋଲି ପଚାରି ସେଠାରୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ପୁଅଠାରୁ ଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଶୁଣି ଚିଠି ଜରିଆରେ ନିଜର ଉତ୍ତର ରଖିଥିଲେ ବିଗ୍‌ ବିଙ୍କ ବାପା ହରିବଂଶ ରାୟ ବଚ୍ଚନ । ସେ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଡ଼ରି ମୋତେ ମୋ ପୁଅ ଆଜି ପଚାରିଲା କି ମୋତେ କାହିଁକି ଜନ୍ମ କରିଥିଲ? ଏହା ଛଡ଼ା ମୋ ପାଖରେ କୌଣସି ଉତ୍ତର ନାହିଁ କି ମୋ ବାପା ମୋତେ ନ ପଚାରି ମୋତେ କାହିଁକି ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ? ମୋ ବାପାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାପା ନ ପଚାରି କାହିଁକି ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ?’ା ଏହି ଚିଠି ପଢ଼ିବା ପରେ ବିଗ୍‌ ବିଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥିଲା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.