ବଲିଉଡ୍‌ର ସାବତ ଭାଇଭଉଣୀ: କାହା ଭିତରେ ସଂପର୍କ ଭଲ ତ କାହା ଭିତରେ ଶତ୍ରୁତା

0 1,188

ଭାଇଭଉଣୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯେତିକି ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥାଏ, ତା’ଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଇବା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ସାବତ ଭାଇ-ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେତିକି ଭଲ ପାଇବା ନଥାଏ ବୋଲି ଲୋକମାନେ ଭାବିଥାନ୍ତି । ସାଧାରଣତଃ ସେମାନଙ୍କ ପିତା-ମାତା ଅଲଗା ହେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଭାବନା ଏବଂ ଭଲ ପାଇବାରେ ମଧ୍ୟ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଆସିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏହା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ କି ସବୁ ସାବତ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏଭଳି ଶତ୍ରୁତା ଦେଖାଯାଇଥାଏ ।

ଏମିତି ଭାଇଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମାତା-ପିତା ଅଲଗା ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ପାଇବା ରହିଛି । ଆଜି ଆମେ ବଲିଉଡର କିଛି ଏମିତି ସାବତ ଭାଇ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ମାତା-ପିତା ଅଲଗା ହୋଇ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେବେ ଶତ୍ରୁତା ଦେଖାଯାଇ ନାହିଁ ଏବଂ କିଛି ଏମିତି ବି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମାତା-ପିତାଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଭାଇ ବା ଭଉଣୀଙ୍କ ସଂପର୍କ ରଖି ନାହାନ୍ତିା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆପଣଙ୍କ ମନପସନ୍ଦର ବଲିଉଡ଼ ଷ୍ଟାର ଓ ସେମାନଙ୍କ ସାବତ ଭାଇ ବା ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହ କେମିତି ରହିଛି ସଂପର୍କ ।

ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାବତ ଭଉଣୀ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ମା’ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେବେ ବି ସେ ନେଇ ଝଗଡ଼ା ହୋଇ ନାହିଁ । ପୂଜା ବଡ଼ ଭଉଣୀ ହିସାବରେ ସବୁବେଳେ ଆଲିୟାଙ୍କୁ ଗାଇଡ଼୍‍ କରିବା ସହ ସବୁବେଳେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥାନ୍ତି । ଆଲିୟାଙ୍କ ସାବତ ଭାଇ ରାହୁଲ ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆଲିୟାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

India.com

ଅର୍ଜୁନ କପୁର, ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ଏବଂ ଖୁସି କପୁର

ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ବାପା ବୋନି କପୁର ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଅର୍ଜୁନ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିଥିଲେ । ଏହା ସହ ବୋନି କପୁର ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ଏବଂ ଖୁସି କପୁରଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜୁନଙ୍କର ଭଲ ପଡ଼େ ନାହିଁ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ।

Panda Mobile only
india today

ସନ୍ନି ଏବଂ ବବି ଦେଓଲ୍‌ ଓ ଇଶା ଏବଂ ଆହାନା ଦେଓଲ

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ସନ୍ନି ଏବଂ ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ସାବତ ଭଉଣୀ ହେଉଛନ୍ତି ଇଶା ଏବଂ ଆହାନା ଦେଓଲ । ଏମାନଙ୍କ ମାତା-ପିତାଙ୍କ ଝଗଡ଼ାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଏମାନେ କେବେ ସାଥୀରେ ନଜର ଆସନ୍ତି ନାହିଁ ।

Love Limes

ସାହିଦ କପୁର ଏବଂ ଇଶାନ ଖଟ୍ଟର

ସାହିଦଙ୍କ ସାବତ ଭାଇଙ୍କ ନାମ ହେଲା ଇଶାନ ଖଟ୍ଟର । ଦୁହେଁ ସାବତ ଭାଇ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଭୀର ଭଲ ପାଇବା ରହିଛି । ଇଶାନ ସାହିଦଙ୍କଠାରୁ ସାନ ହୋଇଥିବାରୁ ସାହିଦ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଇଥାନ୍ତି ।

 

freepressjournal.in
ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.