ବଡ଼ ବଜେଟର ଫିଲ୍ମ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫ୍ଲପ୍‌ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏହି ୫ଟି ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ, ଶେଷ ଫିଲ୍ମରେ ଟଙ୍କା ଲଗାଇ କାନ୍ଦିଥିଲେ ନିର୍ମାତା

0 809

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରୁ ହେଉଥିବା ଆୟ ହିଁ ଫିଲ୍ମକୁ ହିଟ୍‌, ସୁପରହିଟ୍‌ ବା ବ୍ଲକ୍‌ବଷ୍ଟର କରିଥାଏ । ବକ୍ସ ଅଫିସର ଆୟ ଉପରେ ଫିଲ୍ମର ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଭର କରିଥାଏ । ଯଦି ଆମେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି ୫ଟି ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଯଦି କଥା ହେବା ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ କରିବା ପରେ ବକ୍ସ ଅଫିସର ଆୟକୁ ଦେଖି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ।

୧. ଫିଲ୍ମ ‘ଦ୍ରୋଣ’ରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ୬୦କୋଟି ଟଙ୍କା ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୫୧କୋଟି ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

Naukri Nama

୨.ଫିଲ୍ମ ‘ମଙ୍ଗଲ ପାଣ୍ଡେ’ରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ମିଷ୍ଟର ପର୍‌ଫେକ୍ଟ ଆମିର ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ସବୁ ବେଳେ ସଜାଗ ରହୁଥିବା ଆମିରଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ୩୩କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୯କୋଟି ଟଙ୍କା ଘାଟା ସହିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

YouTube

୩.ଫିଲ୍ମ ‘ଅଶୋକା’ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ ଏବହଂ କରୀନା କପୁର।  ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ମନଛୁଆଁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସେତେଟା ଧମାଲ କରି ପାରି ନଥିଲା । ଫିଲ୍ମକୁ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ୧୨.୫କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୧କୋଟି ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

YouTube

୪.ଫିଲ୍ମ ‘ବମ୍ବେ ଭେଲ୍‌ଭେଟ’କୁ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ମାତା ୧୨୦କୋଟି ଟଙ୍କା ପୁଞ୍ଜି ଖଟାଇଥିବା ବେଳେ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ୧୦୦କୋଟି ଟଙ୍କାର କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ଫିଲ୍ମ ଭଲ ଆୟ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାହା ହୋଇ ପାରି ନଥିଲା ।

Hindustan Times

୫.ଶେଷରେ ଆସୁଛି ଫିଲ୍ମ ‘ସାଓ୍ଵରିୟା’ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ସୋନମ କପୁର । ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଅନେକ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମଟି ସୁପରଫ୍ଲପ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲଗା ଯାଇଥିବା ବେଳେ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ୪୦କୋଟି ଟଙ୍କାର ଘାଟା ସହିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

BollyNook
ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.