ଚଙ୍କି ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଝିଅ ଅନନ୍ୟାଙ୍କର ଫଲୋଅରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିଲା

0 421

ମୁମ୍ବାଇ : ଗତକାଲି ‘ଷ୍ଟୁଡ଼େଣ୍ଟ ଅଫ୍‌ ଦ ଇୟର-୨’ର ଇପୋଷ୍ଟର୍ ଲଞ୍ଚ ହେବାପରେ ଜଣେ ନବାଗତା ନାୟିକାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଲୋଅରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିଯାଇଛି। ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କର ପୁଅ-ଝିଅ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରି ସାରିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଆଉ ଯେଉଁ ନୂଆ ନାମ ଏହି ତାଲିକାରେ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଛି ସେ ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ।

ସେ ୨୦୧୨ରେ ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଥିବା ‘ଷ୍ଟୁଡ଼େଣ୍ଟ ଅଫ୍‌ ଦ ଇୟର’ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ ‘ଷ୍ଟୁଡ଼େଣ୍ଟ ଅଫ୍‌ ଦ ଇୟର-୨’ର ନାୟିକା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଟାଇଗର୍‌ ଶ୍ରଫ୍‌ ନଜର ଆସୁଥିବା ବେଳେ ତା’ଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଚଙ୍କି ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଝିଅ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ନାୟିକା ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି । ବାଏହି ସିନେମାର ପୋଷ୍ଟର୍‌ ରିଲିଜ୍‌ ହେବା ଆଗରୁ ଅନନ୍ୟାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଲୋଅରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଥିଲା ମାତ୍ର ୧୯୦୧। ମାତ୍ର ୮ଘଣ୍ଟାରେ ଏହି ସଂଖ୍ୟା ୯୮ ହଜାରରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ସେମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ୯୬ ହଜାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଫଲୋ କରୁଛନ୍ତି।

Panda Mobile only
photo-dna

‘ଷ୍ଟୁଡ଼େଣ୍ଟ ଅଫ୍‌ ଦ ଇୟର’ର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ ଦୁଇ ଜଣ ହିରୋ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ ବରୁଣ ଧାଓ୍ଵନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ ଦୁଇ ଜଣ ହିରୋଇନ୍‌ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଟାଇଗର ଏବଂ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଏଥିରେ ତାରା ସୁତାରିଆ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ତାରା ଜଣେ ଗୀତିକାର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆଗରୁ ଭିଡ଼ିଓ ଜକି ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଫିଲ୍ମରେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ନେଇ ଅନେକଙ୍କ ମନରେ ସନ୍ଦେହ ଉପୁଜିଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ଏହି ଖବରକୁ ନିଜ ତରଫରୁ ସତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.