ଝିଲିକ୍‌ଙ୍କ ‘ଲଭ୍‌ ଫିବର୍‌’ ଗୀତରେ ୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଛି ୧୫୦ଟି କଷ୍ଟ୍ୟୁମ

0 539

ପାଣିରେ ଟିକିଏ ବୁଡିଲେ ଜର! ଜର ସାଙ୍ଗକୁ ଥଣ୍ଡା, କାଶ ଓ ଶର୍ଦ୍ଦି । ହେଲେ ସିଏ ତ ଆଜିକାଲି ପୂରାପୂରି ପ୍ରେମରେ ଉବୁଟୁବୁ ହେଉଛନ୍ତି। ଜ୍ୱର ନ ହୁଅନ୍ତା କେମିତି! ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା, ଝିଲିକ୍‌ଙ୍କୁ ଘାରିଛି ପ୍ରେମ ଜ୍ୱର, ମାନେ- ‘ଲଭ୍‌ ଫିବର୍‌’!!
ତେବେ ପାଠକେ ଆଉ ଅଧିକ କିଛି ଭାବିନେବା ପୂର୍ବରୁ, ସତ କଥାଟି କହି ଦେବା ଉଚିତ। ଆମେ କହୁଛୁ, ଝିଲିକ୍‌ଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଓଲେ ଓଲେ ଦିଲ୍‌ ବୋଲେ’ର ଲୋକପ୍ରିୟ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଗୀତ ‘ଲଭ୍‌ ଫିବର୍‌…’ ବିଷୟରେ। ଏ ଗୀତଟି ଏବେ ଯୁବବର୍ଗଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଭାବେ ଆକୃଷ୍ଟ କରିଛି ଏବଂ ଗତ ଅନେକ ସପ୍ତାହ ଧରି ଲୋକପ୍ରିୟତାରେ ଭଲ ସ୍ଥାନରେ ରହି ଆସୁଛି। ପ୍ରେମ୍‌ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଗୀତରେ ମେଲୋଡି ଓ ମିଠାପଣ ତ ରହିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ରହିଛି ଗୋଟେ ସମସାମୟିକତାର ସ୍ପର୍ଶ ମଧ୍ୟ। ‘ଲଭ୍‌ ଫିବର…’ ଗୀତରେ ଗୀତିକାର ବସନ୍ତରାଜ ସାମଲ ‘ଓ୍ଵାଲ୍‌ପେପର୍‌’, ‘ସ୍କ୍ରିନ୍‌ସେଭର୍‌’ ଭଳି ଅନେକ ଶବ୍ଦ ଖଞ୍ଜିଛନ୍ତି, ଯାହା ଗୀତଟିକୁ ଗୋଟେ ନୂଆ ରୂପ ପ୍ରଦାନ କରିଛି। ସବିଶେଷ ଓ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଏହା ବେଶ୍‌ ମନଛୁଅାଁ ହେବା ସହ ଅନେକଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ର କଲର୍‌ଟ୍ୟୁନ୍‌ ବନିଯାଇଛି। ଗୀତର ଚିତ୍ରାୟନରେ ଗ୍ଲସି ଲୁକ୍‌ ଦେବା ପାଇଁ କୌଣସି ଊଣା କରିନାହାନ୍ତି ପ୍ରଯୋଜକ ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ଷଡଙ୍ଗୀ ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କୈଳାସ ମହାପାତ୍ର। ଗୀତର ସୁଟିଂ କରା ଯାଇଛି ଥାଇଲାଣ୍ଡ୍‌ର ପଟାୟା ବିଚ୍‌ରେ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥାଟି ହେଉଛି ୫ ମିନିଟ୍‌ର ଏ ଗୀତରେ ବ୍ୟବହାର କରା ଯାଇଛି ୧୫୦ଟି କଷ୍ଟ୍ୟୁମ୍‌।

Panda Mobile only


ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ‘ଓଲେ ଓଲେ ଦିଲ୍‌ ବୋଲେ’ ଏଇ ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୩ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ। ଏଥିରେ ଝିଲିକ୍‌ଙ୍କର ନାୟକ ହୋଇଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତି। ଅନ୍ୟସବୁ ଭୂମିକାରେ ଆହୁରି ଅଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଓ ମିହିର ଦାସ ପ୍ରମୁଖ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.