ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ରଙ୍କର ସାନଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଏହି ଦୁଇ ନାୟକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର୍‌ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ତିନିଟି ସିନେମା ‘ଓଲେ ଓଲେ ଦିଲ୍‌ ବୋଲେ ’, ‘ବ୍ଲାକମେଲ୍‌ ’ ଏବଂ ‘ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲି ତୋ‘ପାଇଁ’ ଏବେ ପାଇପ୍‌ ଲାଇନ୍‌ରେ ରହିଛି । ସବୁଥିରେ ଦମଦାର୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ । ସେ ଦୁଇ ଜଣ ନାୟକଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଆସୁଛନ୍ତି। ଅଶୋକ କୁମାର ଦାସଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ତଥା ଶ୍ରୀତମ୍‌ ଦାସଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ‘ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲି ତୋ‘ପାଇଁ’ରେ ପୁଣି ଥରେ ବଡ଼ ଭାଇ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ସେ । ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ କେତେକ ସିନେମାରେ ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ,ଅରିନ୍ଦମ୍‌ ,ଆକାଶ,ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ବିତ ପ୍ରମୁଖ ନାୟକଙ୍କର ବଡ଼ଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିଛନ୍ତି ବଡ଼ ପରଦାରେ ।

ହେଲେ ଏଥର ଜଣେ ନବାଗତ ନାୟକଙ୍କର ବଡ଼ଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ । ଏହି ନବାଗତ ଜଣକ ହେଲେ ମୁନ୍ନା । ପ୍ରକାରାନ୍ତରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ରଙ୍କର ସାନଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ମୁନ୍ନା ।ଏଠାରେ ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଓଲିଉଡରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ମୁନ୍ନା ନାଆଁରେ ସମ୍ବୋଧନ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜେ ଶ୍ରୀତମ ଦାସ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହାର ସଂଳାପ ଲେଖିଛନ୍ତି ରଣଜିତ୍‌ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏବଂ ଏଥିରେ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅଭିଜିତ୍‌ ମଜୁମଦାର୍‌ । ନିରଞ୍ଜନ ଦାଶ ଏହି ସିନେମାର ସିନେମାଟୋଗ୍ରାଫର୍‌ ।

ଠିକ୍‌ ସେହିପରି ନୂଆ ସିନେମା ‘ଓଲେ ଓଲେ ଦିଲ୍‌ ବୋଲେ ’ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଜଣାଶୁଣା ନାୟକ ଜ୍ୟୋତିଙ୍କର ବଡ଼ ଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଉଭୟରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କର କମେଡି ସାଙ୍ଗକୁ ଆକସନ୍‌ ରୋଲ୍‌ ବି ରହିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.