ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟତା ମାଗି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ ହେଲେ କ୍ରିକେଟର ହରଭଜନ ସିଂ

ମୁମ୍ବାଇ: କ୍ରିକେଟ୍ ପଡ଼ିଆରେ ଭାରତୀୟ ଅଫ୍ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ପରସ୍ପରକୁ ତୀବ୍ର ବିରୋଧ କରିଥାଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ସେବା ଭାବନାରେ ଭଜି ଖୁବ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛନ୍ତି | ହରଭଜନ ସିଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସହିଦ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ଏନଜିଓକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ଏନଜିଓ (ସହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ଫାଉଣ୍ଡେସନ) କରୋନାକୁ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସେବା କରୁଛି। ଟ୍ୱିଟରରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଭଜି କହିଛନ୍ତି, ‘ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ଏହି ସମୟରେ ଏକ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରୁଛି | ସେ ଭାରତ, ଆମେରିକା କିମ୍ବା ପାକିସ୍ଥାନ ହେଉ। ’ହରଭଜନ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ଆମେ ଏକାଠି ଠିଆ ହେବା ଉଚିତ। ସହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ଏକ ଭଲ କାମ କରୁଛନ୍ତି | ମାନବିକତା ପାଇଁ ଆମେ ଏହି ଅଭିଯାନର ଏକ ଅଂଶ ହେବା ଉଚିତ | ହରଭଜନ ଏହା କହି ତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯୁବରାଜ ସିଂ, ୱାସିମ ଆକ୍ରାମ ଏବଂ ଶୋଏବ ଅଖତରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କ ଏହି ଜିନିଷକୁ ପସନ୍ଦ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏଠାରେ ସୂଚନା ଥାଉ କି ସହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ପାକିସ୍ତାନରେ କରୋନା ସହ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଅଭିଯାନ ଚଳାଇଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ହରଭଜନ ସିଂ, ଇଂଲଣ୍ଡର କ୍ରିସ ଜୋର୍ଡାନ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଆମୀରଙ୍କୁ ମନୋନୀତ କରିଥିଲେ। କିଛି ଭାରତୀୟ ଫ୍ୟାନ୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ପିଏମ କେୟାର୍ସ ନାମରେ ଏକ ଦାନ ପାଣ୍ଠି ଖୋଲିଛନ୍ତି, ଆପଣ ଏହି ଭାରତରେ ରହି ଭାରତ ସରକାରଙ୍କୁ କେତେ ଦାନ କରିଛନ୍ତି?

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.