ଦିନେ ମୋ ପାଖେ ନଥିଲା, ଏବେ ଅଛି ତେଣୁ ନଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବି…

ମୁମ୍ବାଇ: କରୋନାଭାଇରସ୍ ବିପକ୍ଷ ଲଢେଇରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପାଣ୍ଠିକୁ 25 କୋଟି ଦାନ କରିବା ପରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରକୃତ ବଲିଉଡ ଖେଳାଳି। ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଏହି ପାଣ୍ଠି ଦାନକୁ ନେଇ ପତ୍ନୀ ଟ୍ୱିଙ୍କିଲ ଖାନ୍ନା ବେଶ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ପାଣ୍ଠି ଦେବା ପରର ଏକ ସୁନ୍ଦର କାହାଣୀକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଟ୍ୱିଙ୍କଲ୍ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମୋତେ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ସେ ପ୍ରକୃତରେ ଏତେ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଦେବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବାକୁ ପଡିବ |

ସେ(ଅକ୍ଷୟ) କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କଲି ମୋର କିଛି ନଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଦେବା ଭଳି ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛି | ତା’ହେଲେ ମୁଁ କିପରି ନ ଦେବି | ଯେଉଁମାନଙ୍କ ପାଖରେ କିଛି ନାହିଁ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ତ କରିପାରିବି | ଏଠାରେ ସୂଚନା ଥାଉ କି କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଶନିବାର ‘ପିଏମ୍ କେଆର୍ସ ଫଣ୍ଡ’ ନାମରେ ଏକ ସାର୍ବଜନୀନ ଦାନଗ୍ରହଣକାରୀ ଟ୍ରଷ୍ଟ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ | ଦେଶକୁ ଏବଂ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ କରୋନା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସହାୟତା ଯୋଗାଇଦେବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏହି ଟ୍ରଷ୍ଟ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପ୍ରଥମେ ୨୫କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.