୫ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି କାଟିଦେଇଥିବା ଦୋଷୀକୁ ଫାଶୀଦଣ୍ଡ

ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼: ହରିୟାନାର ପଲବଲରେ ଏକ ୫ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ କୋର୍ଟ ଦୋଷୀକୁ ମୃତ୍ୟୁ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି | ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଝିଅଟିକୁ ପ୍ରଥମେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା | ଏହା ପରେ ପ୍ରମାଣ ଲୁଚାଇବାକୁ ଯାଇ ତା ଶରୀରକୁ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି କାଟିପକାଇଥିଲା | ଏହା ପରେ ଖଣ୍ଡବିଖଣ୍ଡିତ ଶରୀରକୁ ଅଟା ଡବାରେ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲା | ଏହି ଘଟଣାରେ ଦୋଷୀ ବୀରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ମା ବି ପୁଅକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ପୁଅକୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବାରୁ ମା କୁ ବି କୋର୍ଟ ୭ ବର୍ଷର ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି |

latestly.com

ଏଠାରେ ସୂଚନା ଥାଉ କି ୨୦୧୮ ମସିହା ମେ ୩୧ରେ ପଲବଲର ଗଦାପୁରୀ ଗାଁରେ ୨୭ ବର୍ଷର ଚାକର ତା ମାଲିକଙ୍କ ୫ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଅପହରଣ କରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା | ଏହା ପରେ ପ୍ରମାଣ ଲୁଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଝିଅଟିର ଶରୀରକୁ ଖଣ୍ଡବିଖଣ୍ଡ କରି କାଟି ପକାଇଥିଲା | ବୀରେନ୍ଦ୍ରର କ୍ରୁରତା ଏତିକିରେ ସରିନଥିଲା | ସେ ଝିଅଟିର ଖଣ୍ଡବିଖଣ୍ଡିତ ଶରୀରକୁ ନିଜ ଘରେ ଅଟା ଡବାରେ ପୁରାଇ ରଖିଥିଲା |

ପୁଲିସ ଛାନଭିନ କରିବା ପରେ ଖଣ୍ଡବିଖଣ୍ଡ ଅଙ୍ଗପ୍ରତ୍ୟଙ୍ଗକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ପୁଲିସ ତା ନାଁରେ ଅପହରଣ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ପୋକସୋ ଆକ୍ଟରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା | ଶେଷରେ କୋର୍ଟ ଦୋଷୀ ବୀରେନ୍ଦ୍ରକୁ ମୃତ୍ୟୁ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.