ଆସନ୍ତା ୬ରେ ପୁଣି ଥରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ମୋଦି

1

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସନ୍ତା ୬ରେ ପୁଣି ଥରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । ଆଗାମୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦିନ କେଇଟା ବାକି । ଏପରିସ୍ଥଳେ ଜାତୀୟଦଳ ଗୁଡ଼ିକ ଘନ ଘନ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତ କରୁଛନ୍ତି । ୧୨୦ ମିଶନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ମୋଦି ବାରମ୍ବାର ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ୬ରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି ବୋଲି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଜୁଏଲ ଓରାମ୍‌ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେପଟେ ଆସନ୍ତା ୨ରେ ମୋଦିଙ୍କ କଳାହାଣ୍ଡି ଗସ୍ତ ନେଇ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ହୋଇସାରିଛି ।

ନିର୍ବାଚନ ପାଖେଇ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଓଡ଼ିଶାରେ ସ୍ଥିତି ମହଭୁତ କରିବା ପାଇଁ ମୋଦି ପୁଣି ଥରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ।ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାରେ ଦଳକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କୋରାପୁଟ ଆସିଥିଲେ । ମୋଦିଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ଗସ୍ତରୁ ଜଣାପଡ଼ୁଛି ୧୨୦ ମିଶନ ପାଇଁ ଲାଗି ପଡ଼ିଛନ୍ତି ମୋଦି । କୋରାପୁଟ ଜୟପୁର ସମାବେଶ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷି ଥିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । ଚଳିତ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେଡ଼ିକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରି ନେତୃତ୍ୱ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ଆହ୍ଵାନ ଦେଇଥିଲେ । ବିକାଶ ନାରେ ରାଜ୍ୟ ସରାକଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଥିଲେ ମୋଦି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.

1 Comment
  1. Rudraksh says

    In Bhubaneswar people are telling that on 2nd April Along with Shri Modiji Smt.Mayawati is also coming to Bhubaneswar to mobilize the Schedule Caste people in Bhubaneswar and in Odisha to motivate them that their Caste Reservation Rights will be Continued in the Next Central Government.