ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ୱାଙ୍ଖଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ; ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ

1

ମୁମ୍ବାଇ : ଆଜି ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ୍ ୱାଙ୍ଖଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲ୍  ମ୍ୟାଚ ପ୍ରତି  କୌଣସି ବିପଦ ନଥିବା କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି । ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ  ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା ଥିବା ନେଇ ଶୁକ୍ରବାର ଗୁ୍ଜବ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଗୁଜବ କାରଣରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିୟାନ୍ସ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଟିକେଟ୍ କିଣିଥିବା ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହା ଏବେ ଏକ ଗୁଜବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ମୁକାବିଲା ଅପରାହ୍ନ ୪ ଟା ବେଳେ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିୟାନ୍ସ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ୱାଙ୍ଖଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଜି ଏହି ମୁକାବିଲା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ୍ ପିଆରଓ ଡିସିପି ମଂଜୁନାଥ ସେନଗେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି  ଯେ ଏହା କେବଳ ଏକ ଗୁଜବ । ସେ କହିଥିଲେ କୌଣସି ଆକ୍ରମଣର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୁରକ୍ଷା  ଏଜେନ୍ସିଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ । ପୁଲିସ୍ ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ହେଉଥିବା ଭିଡକୁ ଦେଖି ଏଭଳି ଗୁଜବ କେହି ପ୍ରସାରିତ କରିଥାଇପାରନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସର ଏହି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକ-ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଆଶ୍ବସ୍ତ କରିଛି। ଏଥିସହ  ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିୟାନ୍ସ ଏବଂ ଆଇପିଏଲ୍ ପରିଚାଳନାକୁ ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ କରିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.

1 Comment
  1. All India News Network says

    A Australia Cricketer has Raped a Woman in the Flat of another Cricketer by name Clark.The Woman was in Consensual agreement to have Sex with the Clark but wasn’t have any Consensual agreement with the Australian Cricketer who had Raped the woman after Consuming Beer is a news in BBC And Guardian.