ମୁକ୍ତିକାନ୍ତଙ୍କ ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ ପଦଯାତ୍ରା : ନବୀନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ସହଯୋଗ ଲୋଡ଼ିବେ

0 68

ରାଉରକେଲା : ଦ୍ୱିତୀୟ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ସେତୁ ଓ ଆଇଜିଏଚ୍‌କୁ ସୁପର ସ୍ପେଶାଲିଟି ହସ୍ପିଟାଲ, ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ ରୂପାନ୍ତର ପାଇଁ ୩ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିକୁ ସ୍ମରଣ କରାଇବାକୁ ରାଉରକେଲାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୫୫୦ କିଲୋମିଟର ପଦଯାତ୍ରା ଓ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅନଶନ ପରେ ବି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ନପାଇ ଫେରିଆସିଥିବା ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ବିଶ୍ୱାଳ ଆଜି ସକାଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପଦଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

Panda Mobile only

ରାଉରକେଲାରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ୪୮୦ କିଲୋମିଟର ପଦଯାତ୍ରାରେ ଯାଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଭେଟି ଏ ଦୁଇଟି ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ୱରାନ୍ଵିତ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ଲୋଡ଼ିବେ। ତେବେ ଏ ଦୁଇ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଜେପି ସିଧାସଳଖ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ଆସୁଥିବାରୁ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତଙ୍କ ପଦଯାତ୍ରାକୁ ପ୍ରତି ଆକ୍ରମଣ (କାଉଣ୍ଟର୍‌ ଆଟାକ୍‌) କରିଛି ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି। ୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ୨୦୧୩ରେ ରାଉରକେଲା ସେକ୍ଟର-୨୦ କୋଏଲନଦୀ ବୈକୁଣ୍ଠ ଘାଟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପିତ କୋଏଲ ବ୍ୟାରେଜ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଉଠାଇଛି। ରଘୁନାଥପାଲ୍ଲି ବିଧାୟକ ସୁବ୍ରତ ତରାଇଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ରାଉରକେଲାବାସୀଙ୍କୁ ଦେଖାଇଥିବା ସ୍ୱପ୍ନ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। ୫ ବର୍ଷ ପରେ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ମାଟି ମୁଠେ ପଡ଼ି ନଥିବା ବେଳେ ଶିଳାନ୍ୟାସ ଫଳକ ବି ଭାଙ୍ଗିରୁଜି ଗଲାଣି। ବାସ୍ତବରେ ରାଉରକେଲାବାସୀଙ୍କୁ ବିଜେଡି ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଏହା ନିର୍ବାଚନୀ ଭେଳିକି ଥିଲା ବୋଲି ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.