ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ବରୋଦାର ନୂତନ ମିଡ୍ କର୍ପୋରେଟ୍ ଶାଖା ଉଦଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ବରୋଦା ଏହାର କର୍ପୋରେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଭର୍ଟିକାଲକୁ ପୁନ ସଂଗଠିତ କରି ଏହାକୁ ଦୁଇଟି ୟୁନିଟ୍ – ବୃହତ କର୍ପୋରେଟ୍ ଏବଂ ମିଡ(ମଧ୍ୟମ) କର୍ପୋରେଟରେ ବିଭକ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ବ୍ୟାଙ୍କର ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏହା କର୍ପୋରେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତାବଗୁଡ଼ିକର ଶୀଘ୍ର ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ଏବଂ ଉଭୟ ଗ୍ରାହକ ବିଭାଗକୁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ ସେବା ଯୋଗାଇବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଏହି କ୍ରମରେ ମଧ୍ୟମ କର୍ପୋରେଟ୍ ସେଗମେଣ୍ଟରେ ଏହାର ବଜାର ଅଂଶଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖି ବ୍ୟାଙ୍କ ଏହାର ନୂତନ ମିଡ୍ କର୍ପୋରେଟ୍ ଶାଖା ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଗତ ୨୮ ନଭେମ୍ବରରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଗଙ୍ଗନଗରରେ ବ୍ୟାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଦେବଦତ୍ତ ଚାନ୍ଦଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଶାଖା ଉଦଘାଟନ କରାଯାଇଛି।

ଏହି ଅବସରରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, ମଧ୍ୟମ ଆକାରର କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଦ୍ୱାରା କ୍ରେଡିଟର ଚାହିଦା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି | କ୍ରେଡିଟ୍ ଅଭିବୃଦ୍ଧିରେ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବା ସହିତ ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ଆମେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ ଯେ ମଧ୍ୟ-କର୍ପୋରେଟ୍ ସେଗମେଣ୍ଟରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ତେଣୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସେଗମେଣ୍ଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ବୃହତ ପରିସରକୁ ଟ୍ୟାପ୍ କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛି | ବ୍ୟାଙ୍କର ପାଟନା ଜୋନର ଜୋନାଲ ହେଡ ସୋନମ ଟି ଭୁଟିଆ ମଧ୍ୟମ କର୍ପୋରେଟର ଗୁରୁତ୍ୱ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ | ଏହି ଅବସରରେ ଉପସ୍ଥିତ ଡେପୁଟି ଜେନେରାଲ୍ ମ୍ୟାନେଜର ଆର କେ ମହାନ୍ତି କହିଥିଲେ ଏହି ବିଶେଷ ଶାଖାଗୁଡ଼ିକ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସମାଧାନର ଏକ ବିସ୍ତୃତ ପରିସର ପ୍ରଦାନ କରିବ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଏକ ଦ୍ରୁତ ଗତି ସମୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିବ | ଏହି ଉତ୍ସବରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଞ୍ଚଳିକ ମୁଖ୍ୟ ରାଜୀବ କୃଷ୍ଣ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିକାରୀମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର