ଜିଓ ଫାଇବର୍‌ର ନୂଆ ଟାରିଫ୍ ପ୍ଲାନ୍ ‘ନୂଆ ଭାରତର ନୂଆ ଜୋଶ୍‌’, ସମସ୍ତ ନୂଆ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ “ବିନା ସର୍ତରେ ୩୦ ଦିନ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷଣ” ସୁଯୋଗ

ମୁମ୍ବାଇ / ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଆଗ୍ରହକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଜିଓ ଫାଇବର୍ ପକ୍ଷରୁ ‘ନୂଆ ଭାରତର ନୂଆ ଜୋଶ୍‌’ (ନୟେ ଇଣ୍ଡିଆ କା ନୟା ଜୋଶ୍‌)କୁ ପାଳନ କରି ଏହାର ଟାରିଫ୍ ପ୍ଲାନ୍‌ଗୁଡିକର ପୁନର୍ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନର ଆହ୍ୱାନପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଭରସାଯୋଗ୍ୟ ଇଟଂରନେଟ୍ ସଂଯୋଗ ଏକ ଆବଶ୍ୟକ ନିୟମରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି, ସେତେବେଳେ ଏହି ନୂତନ ଟାରିଫ୍ ପ୍ଲାନ୍‌ଗୁଡ଼ିକ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସର୍ବାଧିକ ସୁଲଭତା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ନୂଆ ଜିଓ ଫାଇବର ପ୍ଲାନ୍‌ଗୁଡିକରେ ରହିଛି ବାସ୍ତବ ଅସୀମିତ ଇଟଂରନେଟ୍‌, ବେଗର ସମାନତା (ସମାନ ଅପ୍‌ଲୋଡ୍ ବେଗ ଓ ଡାଉନ୍‌ଲୋଡ୍ ବେଗ), ମାସିକ ମାତ୍ର ୩୯୯ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ପ୍ଲାନ୍‌ସମୂହ ଏବଂ ବିନା କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ୧୨ଟି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପେଡ୍ ଓଟିଟି ଆପ୍‌ର ସବ୍‌ସ୍କ୍ରିପ୍‌ସନ୍।

ଜିଓ ଫାଇବର ବିନା ସର୍ତରେ ୩୦-ଦିନ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷଣ:
ଜିଓ ଫାଇବର୍‌ର ୩୦-ଦିନ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷଣ ସୁଯୋଗ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପାଆନ୍ତୁ ୧୫୦ ଏମବିପିଏସ୍ ବେଗର ବାସ୍ତବ ଅସୀମିତ ଇଟଂରନେଟ, ୪କେ ସେଟ୍ ଟପ୍ ବକ୍ସ ସହିତ ବିନା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ୧୦ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଓଟିଟି ଆପ୍‌ର ବ୍ୟବହାର ସୁଯୋଗ ଏବଂ ନିଶୁଳ୍କ ଭଏସ୍ କଲିଂ ସୁବିଧା । ଯଦି ସେବା ପସନ୍ଦ ନଆସିବ, ତେବେ ବିନା କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନରେ ତାହା କମ୍ପାନିକୁ ଫେରସ୍ତ ଦିଆଯାଇପାରିବେ । ତେବେ ୩୦ ଦିନିଆ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ସେବା କେବଳ ନୂଆ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଜୁଯ୍ୟ ।


ଜିଓ ଫାଇବର୍ ସହ ମିଳୁଛି:
୧. ହାଇ ସ୍ପିଡ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌: ଘରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭରସାଯୋଗ୍ୟ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଓ ୱାଇ-ଫାଇ ଯାହା ଘରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, କାର୍ଯ୍ୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ସପିଂ‌ର ଅନୁଭୂତି ପ୍ରଦାନ କରିବ ।
୨. ମନୋରଞ୍ଜନ: ଅନ୍‌-ଡିମାଣ୍ଡ୍ ଭିଡିଓ, ଲାଇଭ୍ ଟିଭି, ସିନେମା ଓ ଆହୁରି ବହୁତ କିଛି ସହ ମନୋରଂଜନ ଅନୁଭୂତିରେ ବୈପ୍ଳବିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ । ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ଆମାଜନ, ଡିଜନି+ ହଟ୍‌ଷ୍ଟାର୍ ଇତ୍ୟାଦି ୧୨ଟି ପେଡ୍ ଓଟିଟି ଆପ୍ ବିନା ଅତିରିକ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ମିଳିବ । ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ନିଜ ପସନ୍ଦର ପୁରୁଣା ଟିଭି ସୋ’ ଦେଖିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଟିଏ ଆପ୍ ଜିଓ ଟିଭି ପ୍ଲସ୍‌ରେ ସବୁ କିିଛି ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।
୩. କଣ୍ଟେଣ୍ଟ୍ ଖୋଜିବା ସହଜ: ଜିଓ ରିମୋଟ୍‌ରେ ଭଏସ୍ ସର୍ଚ୍ଚ ସୁବିଧା ସହିତ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ୍‌ର ସର୍ବବୃହତ ଲାଇବ୍ରେରି ମଧ୍ୟରୁ ଖୋଜିବା ସହଜ ହେବ ।
୪. ଦୁନିଆ ସହିତ ସଂଯୋଗ: ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଏଚଡି ଭଏସ୍ କଲିଂ ସହିତ ନିଜର ବନ୍ଧୁ, ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ରୁହନ୍ତୁ ଅଥବା ଦୁନିଆର ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନର ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କଲ୍ ଓ କନଫରେନ୍ସ କରନ୍ତୁ ।
୫. ୱାର୍କ ଫ୍ରମ ହୋମ୍‌: ଜିଓ ମିଟ୍ ଓ ଭରସାଯୋଗ୍ୟ ବ୍ରଡ୍‌ବ୍ୟାଣ୍ଡ୍ ସଂଯୋଗ ସହିତ ବିନା କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକରେ ଘରେ ରହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।
୬. ହେଲ୍‌ଥ ଆଟ୍ ହୋମ୍‌: ଜିଓ ମିଟ୍ ଓ ଭରସାଯୋଗ୍ୟ ବ୍ରଡ୍‌ବ୍ୟାଣ୍ଡ୍ ସଂଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରେ ରହି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଦାନ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ।
୭. ଗେମସ୍ ଆଟ୍ ହୋମ୍‌: ଉପଭୋଗ୍ୟ ଗେମିଂ ଅନୁଭୂତି ପାଇଁ ଜିଓ ଗେମସ୍ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଗେମିଂ ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.