ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଏହି ଗୁଣକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ପତ୍ନୀ ନୀତା; ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ବଦଳାଇବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ମୁଖ୍ୟ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ୧୯୮୫ରେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଧୀରୁ ଭାଇ ଅମ୍ବାନୀ ନୀତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ମୁକେଶ ଏବଂ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି – ଇଶା, ଆକାଶ ଏବଂ ଅନନ୍ତ । ଅନେକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନୀତା ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଗୁଣକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ବହୁତ ସରଳ ଏବଂ ଭଦ୍ର। ସାକ୍ଷାତକାରରେ, ଯେତେବେଳେ ନୀତାଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କେଉଁ ଅଭ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଉତ୍ତର ଥିଲା – ଖାଇବା ପାଇଁ ମୁକେଶଙ୍କ ବହୁତ ପାଗଳାମୀ ରହିଛି | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଥିବା ତାଙ୍କ  ରୁଚିକୁ ସେ ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହାନ୍ତି।

ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଇଡଲି ଏବଂ ସମ୍ବର । ସେ ମୁମ୍ବାଇର କାଫେ ମାଇସୋରରେ ଇଡଲି ସମ୍ବର ଖାଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । କାଫେ ମାଇସୋରକୁ କଲେଜ ଦିନରୁ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଇଡଲି ସମ୍ବର ଖାଇବାକୁ ସେଠାକୁ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଖୁବ୍ ଆଗ୍ରହରେ ଖାଇ ଥାଆନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.