ରେଳବାଇରେ ୨ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଚାକିରି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି: ଏହି ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ କରି ପାରିବେ ଆବେଦନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇରେ ଚାକିରି କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ସହିତ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ରେଳବାଇ (ରେଲେଓ୍ଵ, ଆରଆରବି)ଅପ୍ରେନ୍‌ଟିସ୍‌ ଜରିଆରେ ୨୦୨୯ଟି ଖାଲି ଥିବା ପଦ ଭର୍ତ୍ତି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞାପନ ବାହାରିଛି। ଏହି ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି।

ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ ୨୦୧୯ ଡିସେମ୍ବର ୮ ତାରିଖ ଯାଏଁ ରହିଛି। ଏହି ପାଇଁ ୧୦ମ ଓ ଆଇଟିଆଇ ପାସ୍‌ କରିଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଆବେଦନ କରି ପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ବି ଏହି ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ତେବେ ନିମ୍ନୋ ଲିଖିତ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ।

ପଦ ସଂଖ୍ୟା: ୨୦୨୯
ଯୋଗ୍ୟତା: ୧୦ ଓ ଆଇଟିଆଇ ପାସ୍‌ କରିଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଆବେଦନ କରି ପାରିବେ।
ବୟସ ସୀମା: ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସର୍ବନିମ୍ନ ବୟସ୧୫ ବର୍ଷ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ସର୍ବାଧିକ ବୟସ ସୀମାରୁ ଏସ୍‌ସି/ଏସ୍‌ଟି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ୫ବର୍ଷ ଓ ଓବିସି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ୩ବର୍ଷର ଛାଡ ଦିଆଯିବ।
ଆବେଦନ ମୂଲ୍ୟ: ୧୦୦ଟଙ୍କା।
ଏମିତି କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ: ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀ rrcjaipur.inକୁ ଯାଇ ଆବେଦନ କରି ପାରିବେ ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.