ଏସବିଆଇ କାର୍ଡରେ ମାଗଣାରେ କରନ୍ତୁ ଟ୍ରେନ ଟିକଟ ବୁକିଂ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ରେଳ କ୍ୟାଟରିଂ ଆଣ୍ଡ ଟୁରିଜିମ୍ କର୍ପୋରେସନ୍ ଲିମିଟେଡ୍ (ଆଇଆରସିଟିସି) ମିଳିତ ଭାବେ ଏକ ନୂତନ ସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଏସବିଆଇ ଏବଂ ଆଇଆରସିଟିସି ମିଳିତ ଭାବେ ଏକ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି। ଏହି କାର୍ଡ ସହିତ ଆପଣ ମାଗଣାରେ ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ୍ ବୁକ୍ କରିପାରିବେ | ଏହି କାର୍ଡର ନାମ ହେଉଛି ଆଇଆରସିଟିସି ଏସବିଆଇ ପ୍ଲାଟିନମ୍ କାର୍ଡ’ | ଏହି କାର୍ଡର ଅନେକ ଲାଭ ଅଛି |

ଆଇଆରସିଟିସି ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି କାର୍ଡରେ ସପିଂ କରିବା ଦ୍ୱାରା ବମ୍ପର ରିହାତି ମିଳିବ | ଏହି କାର୍ଡକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ପରେ, ଜଣେ ୩୫୦ ପଏଣ୍ଟ ପାଇବ, ଯାହାକୁ ଆଇଆରସିଟିସି ୱେବସାଇଟରେ ମାଗଣା ଟିକେଟ ବୁକ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | ଏସି-୧, ଏସି-୨, ଏସି-୩ ବର୍ଗରେ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂରେ ଭଡା ଉପରେ ୧ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ କିମ୍ବା ସପିଂରୁ ଅର୍ଜନ ହୋଇଥିବା ପଏଣ୍ଟଗୁଡିକ ଆଇଆରସିଟିସି ୱେବସାଇଟରୁ ଟିକେଟ ବୁକିଂ କରିବା ସମୟରେ ଟଙ୍କାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ |

ଯଦି ଜଣେ ପାଇଥିବା ପଏଣ୍ଟ ଟିକେଟ୍ ଚାର୍ଜ ସହିତ ସମାନ ରହିବ, ତେବେ ମାଗଣାରେ ଟିକେଟ୍ ବୁକ୍ କରିପାରିବେ | ଏହି କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ରେଳ ରେସିପିରୁ ଟ୍ରେନରେ ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର କରିବା ଉପରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବୀମା ସୁରକ୍ଷା ଭାବରେ ଏହି କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକମାନେ ଦୁର୍ଘଟଣା ବୀମା କଭର ପାଇବେ | ଅର୍ଥାତ ଯଦି ଟ୍ରେନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଏ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବୀମା ରାଶି ମିଳିପାରିବ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.