ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ୍‌ର ଦୁଇଟି ନୂଆ ଅଫର୍‌

ଭୁବନେଶ୍ବର: ବିଏସଏନଏଲ ପକ୍ଷରୁ ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରିପେଡ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ଦୁଇଟି ନୂଆ ‌ପ୍ଲାନ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ତାହା ହେଲା ଆନୁଆଲ ପ୍ଲାନ୍ ୮୯୯ ଓ ନୂଆ ଏସଟିଭି-୧୫୯୯। ପ୍ରଥମ ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ୩୬୫ ଦିନ ଥିବାବେଳେ ଦ୍ବିତୀୟ ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ୪୨୫ ଦିନ ରହିଛି। ୮୯୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ବିଏସଏନଏଲରୁ ବିଏସଏନଏଲକୁ ଦିନକୁ ୨୫୦ ମିନିଟର କଥା ହେବା ସହିତ ୨ ଜିବି ଡାଟା ପାଇପାରିବେ। ସେହିଭଳି ୫ ପଇସାରେ ଏସଏମଏସ ପଠାଇ ପାରିବେ। ଏଥିରେ ଟକ୍ ଭାଲ୍ୟୁ ୧୦୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଅନ୍ୟ ନେଟୱାର୍କକୁ କଲ୍ ପାଇଁ ମିନିଟ ପିଛା ୨୦ ପଇସା, ଏସଏମଏସ ପିଛା ୫ ପଇସା ଦେବାକୁ ହେବ।

୧୫୯୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲା‌ନରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ୧୫୦୦ ଟଙ୍କାର ଟକ୍‌ ଭାଲ୍ୟୁ ପାଇବେ। ନିଜ ନେଟୱାର୍କରେ ଦିନକୁ ୨୫୦ ମିନିଟ କଥା ହେବା ସହିତ ଅସୀମିତ ଡାଟା (ଏଫୟୁପିରେ ଦୈନିକ ୨ଜିବି) ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରିବା ସୁଯୋଗ ଏଥିରେ ରହିଛି। ସେହିଭଳି ଅନ୍ୟ ନେଟୱାର୍କକୁ କଥା ହେବା ପାଇଁ ମିନିଟ ପିଛା ୨୦ ପଇସା ଓ ଏସଏମଏସ ପିଛା ୫ ପଇସା ଦେବାକୁ ହେବ। ଏହି ଦୁଇଟି ଯାକ ଯୋଜନା କେବଳ ଓଡ଼ିଶା ସର୍କଲ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି ବୋଲି ବିଏସଏନଏଲର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାଯାଇଛି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.