ରାଜସ୍ଥାନରେ ଦଳିତ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼, ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ମାଡ଼ ଖାଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କଲା ପୁଲିସ

0

ପାଲି : ରାଜସ୍ଥାନର ପାଲି ଜିଲ୍ଲାରେ କିଛି ଯୁବକ ଦଳ ହୋଇ ଆସିବା ସହ ଜଣେ ଦଳିତ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ଯାହାର ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଭିଡିଓରେ ହାତ ଗୋଡ଼ ବାନ୍ଧି ଦଳିତ ଯୁବକଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ମାଡ଼ ମାରୁଥିବା ଦେଖା ଯାଇଛି । ତେବେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୁଲିସ ମାଡ଼ ମାରୁଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ମାଡ଼ ଖାଉଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି । ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଦଳିତ ଯୁବକ ଅସଦାଚରଣ କରୁଥିବାରୁ ତାକୁ ଲୋକେ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ପୁଲିସକୁ ଏ ନେଇ ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ପୁଲିସ ଦଳିତ ଯୁବକ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଏହା ସହ ମାଡ଼ ମାରୁଥିବା ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ପୁଲିସ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।

ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପରେ ସମସ୍ତେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ମତ ରଖିଛନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ଦଳିତ ଯୁବକଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବାରୁ ତାକୁ ମାଡ଼ ମରାଯାଇଥିବା ନେଇ କହିବା ସହ କିଛି ଦଳିତ ଯୁବକଜଣଙ୍କ ହିନ୍ଦୁ ମନ୍ଦିରକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଥିବାରୁ ତାକୁ ମାଡ଼ ମରାଯାଇଥିବା ନେଇ କହିଛନ୍ତି । ଏ ନେଇ ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର