ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ଶରୀର ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖୁଥିଲା ହତ୍ୟାକାରୀ, ଗିରଫ କଲା ପୁଲିସ

0

ବର୍ଦବାନ(ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ) : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବର୍ଦ୍ଧମାନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ହତ୍ୟାକାରୀର କାମ ଏବେ ଚାରିଆଡ଼େ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣଙ୍କ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ରକ୍ତାକ୍ତ ଶରୀର ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବା ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଛି । ତେବେ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ୧୨ଦିନ ପାଇଁ ପୁଲିସ ହେପାଜତ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତର ନାଁ କମରୁଜ୍ଜମାଁ ସରକାର ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣଙ୍କ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଜଣଙ୍କୁ ଆହତ କରିଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।

Hindustan Times

ପୁଲିସ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, କମରୁଜ୍ଜମାଁ ଅପରାହ୍ନ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଘରକୁ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ମିଟର ଦେଖିବା ବାହାନାରେ ଯାଇ ଘରେ ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ବେକକୁ ସାଇକେଲ ଚେନରେ ଚିପି ହତ୍ୟା କରିବା ସହ ଲୁହା ରଡ଼ରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିଟୁଥିଲେ । ମରିଯିବା ପରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ଶରୀର ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖି ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଉଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ । ତେବେ କିଛି ମହିଳା କମରୁଜ୍ଜମାଁ କବଳରୁ ଖସିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୪ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପଛର କାରଣ କ’ଣ ଥିଲା ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ କମରୁଜ୍ଜମାଁକୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର