ଯୌନ ଆବେଦନ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରିବାରୁ ୧୩ ବର୍ଷିୟ ବାଳକର ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ଚେଙ୍କ ଦେଇ ମହିଳା ଫେରାର

0

ନୋଏଡ଼ା: ଯୌନକ୍ରିୟା ଉପକ୍ରମ ପ୍ରତି ବାଧା ଦେବାରୁ ଜଣେ ୧୩ ବର୍ଷିୟ ବାଳକକୁ ଘରେ ବନ୍ଦ ରଖି ତା’ର ଗୋପନ ଅଙ୍ଗରେ ଉତ୍ତପ୍ତ ଚିମୁଟା ଚେଙ୍କ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗ୍ରେଟର୍‌ ନୋଏଡ଼ାର ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବୁକ୍‌ କରାଯାଇଛି।

ବାଦଲପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚପ୍ରାଉଲା ଗାଁ’ରେ ଘଟନାଟି ଘଟିଛି। ଘଟନା ପରେ ପରେ ମହିଳାଜଣକ ନିରୁଦ୍ଦେଶ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ପୁଲିସ କହିଛି।

ପୁଲସି ଆହୁରି କହିଛି କି, ସେ ୧୩ ବର୍ଷିୟ ବାଳକର ମାଆ କହିବାନୁସାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତା ମହିଳା ସେମାନଙ୍କ ଘର ପାଖର ଏବଂ ସେ ଯୌନକ୍ରିୟା ପାଇଁ ଉପକ୍ରମ କରିଥିଲା।

ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିବାହିତା ମହିଳାଜଣକର ବୟସ ପ୍ରାୟ ୩୦ ବର୍ଷ ହେବ। ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ଣରେ ସେ ବାଳକଟିକୁ ଭୁଲାଇ ସେ ଏକେଲା ରହୁଥିବା ନିଜ ଘରକୁ ଡାକି ନେଇଥିଲା।

ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଦାଏର୍‌ ହେବା ପରେ ଭାରତୀୟ ପିଙ୍ଗଳ କୋଡ୍‌ ଧାରା ୩୨୩, ୩୨୪, ୩୪୨, ୩୬୩ ଏବଂ ୫୦୬ ଧାରା ଆଧାରରେ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି କରାଯାଇଛି।

ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତା ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋକ୍‌ସୋ ଆଇନ୍‌ ବଳରେ ବୁକ୍‌ କରାଯାଇଛି।

ପୁଲିସ ସବୁ ଦିଗରୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। କିନ୍ତୁ, ପୁଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା କଥା ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଅନେକ ଉତ୍ତର ନ ଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ବୋଲି ସେ କହୁଛି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.