ଅନୁଗୁଳ: ନାବାଳିକାକୁ ବଡ଼ ବାପା ପୁଅ ଭାଇ ଅପହରଣ-ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ!

0

ଅନୁଗୁଳ: ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ତା’ର ବଡ଼ ବାପା ପୁଅ ଭାଇ ଅପହରଣ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଗୁରୁବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଏବଂ ଦୁଷ୍କର୍ମ ନେଇ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅନୁଗୁଳ ସଦର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ନାବାଳିକା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଥାନାକୁ ଯାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କର ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଝିଅ ବୁଧବାର ସ୍କୁଲ ଯାଇଥିଲା। ପୂର୍ବରୁ ଅନୁସରଣ କରିଥିବା ବଡ଼ ବାପା ପୁଅ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ସ୍କୁଲରେ ପହଂଚିଥିଲା। ତା’ ପରେ ନାବାଳିକାକୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ନାବାଳିକା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଓ ମିଳାମିଶା କରିବା ନେଇ ପୂର୍ବରୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ପରିବାର ଲୋକେ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ। ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ବି ସେ ନାବାଳିକାକୁ ବାହାରେ ଭେଟୁଥିଲା।

ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବେକାର ଥିଲା। ଘରେ ଖାଇ ବାହାରେ ମଜାମସ୍ତିରେ ବୁଲିବା ତା’ର କାମ ଥିଲା। ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

କଳଙ୍କିତ ହେଉଛି ଭାଇ-ଭଉଣୀ ସଂପର୍କ
ସମାଜରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଅନେକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। କିଛି ଖରାପ ଚରିତ୍ରର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ ଭିତରକୁ ଟାଣି ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.