ଖେଳ ହେଲା କାଳ: ଏକାଠି ଆଖି ବୁଜିଲେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ

ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଛତ୍ରପୁର ଥାନା ଅଧିନ ବିରେଶ୍ୱର ଗ୍ରାମରେ ସୋମବାର ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପୋଖରୀକୁ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସେଠାରେ ଖେଳୁଖେଳୁ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ଦୁହେଁ ବୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ଗ୍ରାମବାସୀ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପାଣି ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ହେଁ ସେତେବେଳକୁ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବିରେଶ୍ୱର ଗ୍ରାମର ଶିବ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ୭ବର୍ଷର ପୁଅ ବାଦଲ ଓ ଝିଅ ବର୍ଷା ଘର ବାହାରେ ଖେଳୁ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଘରେ କାହାକୁ କିଛି ନ କହି ବାଦଲ ଓ ବର୍ଷା ଘର ପାଖ ପୋଖରୀକୁ ଗୋଧୋଇବାକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ପିଲା ଦୁଇ ଜଣ ପାଣି ଭିତରେ ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ହଠାତ ବୁଡ଼ି ଯାଇଥିବା ଗ୍ରାମବାସୀ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି।

ତେବେ ଅନେକ ସମୟ ଧରି ବାଦଲ ଓ ବର୍ଷା ଘରକୁ ଫେରି ନ ଥିବାରୁ ପରିବାରଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ପାଇ ନ ଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଗ୍ରାମର କେତେକ ଲୋକ ପୋଖରୀ ପାଣିରେ ଦୁଇ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ଭାସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ବାଦଲ ଓ ବର୍ଷାଙ୍କୁ ପୋଖରୀ ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଛତ୍ରପୁର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ସେଠାରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଦେଖି ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.