ଡିଏଭି ସ୍କୁଲର ନିଖୋଜ ନୃତ୍ୟ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମୃତଦେହ ପିପିଲିରୁ ଉଦ୍ଧାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସ୍ଥାନୀୟ ଡିଏଭି ସ୍କୁଲର ନିଖୋଜ ନୃତ୍ୟ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗୁରୁବାର ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ପିପିଲି ନିକଟରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ଡିଏଭି ପୋଖରୀପୁଟର ନୃତ୍ୟ ଶିକ୍ଷକ ବିକାଶ କୁମାର ନାୟକଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୁଲିସ ପିପିଲି ନିକଟ ଏକ ପଥର ଖଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର କୋଟପାଡ ଅଞ୍ଚଳର ଶିକ୍ଷକ ନିଖୋଜ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କର ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଆଜି ପଥର ଖଣିରେ ଏକ ମୃତଦେହ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖି ପୁଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସୂଚନା ମିଳବା ପରେ ପୁଲିସର ଏକ ଟିମ୍‌ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ଏଥି ସହିତ ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ବିକାଶ କୁମାରଙ୍କ ସ୍କୁଟର ଓ ପୋଷାକ ଜବତ କରିଛି। ପରିବାର ଲୋକେ ମୃତଦେହ ଚିହ୍ନିବା ପରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।

ମୃତକଙ୍କ ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟ କହିଛନ୍ତି, ବିକାଶ ପୋଖରିପୁଟରେ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ରହିଆସୁଥିଲେ। ପରିବାରରେ ଏବେ ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅ ଅଛନ୍ତି। ପୁଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.