କାଜୁ ଗଛରେ ରଶି ଲଗାଇ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ନୂଆପଡ଼ା : ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା  ବୋଡ଼େନ ପୁଲିସ ସୋମବାର ଦିନ ଏକ କାଜୁଗଛରୁ  ଜଣେ ଯୁବକର ମୃତଦେହେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା  ଜଣାପଡିଛି। ପୁଲିସ ଠାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ବୋଡ଼େନ ବ୍ଳକ  ଆମେରା  ଗ୍ରାମର ଲକ୍ଷ୍ମଣ ବେମାଲଙ୍କ ପୁଆ କେଶବ ବେମାଲ(୨୬) ଆଜି ସକାଳେ କେଶବ ପୋଖରିକୁ ଯାଉଥିବା କହି ଯାଇଥିଲେ। ପରେ ଗାଁ ପାଖରେ ଥିବା  ଏକ ସାଗୁଆନ ବଗିଚା ଠାରେ ଥିବା ଏକ କାଜୁ ଗଛରେ ରଶି ଦେଇ ଆତ୍ମ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ପରିବାର ଲୋକ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିବା ବେଲେ କାଜୁଗଛରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ଏହା ଦେଖି ପରିବାର ଲୋକ ବୋଡ଼େନ ଥାନକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ପୁଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚି ଶବ ଜବତ କରିବା ପରେ ଏକ ଅପମୃତ ମାମଲା ରଜୁକରି ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ କରି ପରିବାରଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଛି ବୋଲି ବୋଡ଼େନ ଥାନା ଅଧିକାରି ସରୋଜ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଠାରୁ ପ୍ରକାଶ।  ଯୁବକ  ଜଣଙ୍କ   କେଉଁ କାରଣରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଜଣାପଡି ନାହିଁ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.