ଦୁଇ ବାଇକ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା: ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର

ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି: ମୟୂରଭଂଜ ଜିଲ୍ଲାର ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି ଥାନା ପଥୁରୀ ଗ୍ରାମର କାଜଲ ପୁଟୀ (୪୫) ନିଜ ବାଇକ୍‌ରେ ବାରିପଦାରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଛୁଆ ସହିତ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଘର ଠାରୁ ମାତ୍ର କିଛି ଦୂରରେ ଏକ ଦୃତଗାମୀ ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ କାଜଲ ସହିତ ଅନ୍ୟ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଥିବା ଦଦରା ଖଇରବଣୀର ତିନି ଜଣ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ହୋଇ ଥିଲେ। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବାରିପଦାସ୍ଥିତ ପଣ୍ଡିତ ରଘୁନାଥ ମୁର୍ମୁ ମେଡିକାଲ ପଠା ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କାଜଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି।

ସବୁଦିନ ହେଲମେଣ୍ଟ ପିନ୍ଧୁଥିବା କାଜଲ ଆଜି ବ୍ୟତିକ୍ରମ କରିଥିଲେ। କିଛି ବାଟ ଯାଇ ଥିଲେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଥାନ୍ତେ। ଘରେ ବିଧବା ମା’ ସହିତ ବିଧବା ପତ୍ନୀ ଓ ଦୁଇ ଛୁଆ ଅଛନ୍ତି। ଏମିତି ଘଟିବ ପଥୁରୀ ଗ୍ରାମରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି। କାଜଲ ବିଜେଡିର ଜଣେ ସକ୍ରିୟ କର୍ମୀ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି ସହିତ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ମାନେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.