ନିଜର ଏହି ସୁପରହିଟ୍‌ ସିନେମାର ସିକ୍ୱେଲପାଇଁ ରାଜି ହେଲେ ସଲମାନ୍‌ ଖାନ୍‌

0

ମୁମ୍ବାଇ: ସଲମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଏବେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ‘ଭାରତ୍‌’ର ସୁଟିଂ ଲାଗି ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା। ଏହାଛଡ଼ା ଏଥିରେ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କୁ ବି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କୈଫ୍‌। ତେବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି ଯେ ସଲମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ତାଙ୍କର ଏକ ସୁପରହିଟ୍‌ ସିନେମାର ସିକ୍ୱେଲରେ କାମ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଛନ୍ତି। ହଁ ଏହି ସିନେମା ହେଲା ‘ଟାଇଗର୍‌ ଜିନ୍ଦାହେ’ର ସିକ୍ୱେଲ।

ଫିଲ୍ମଟି ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ଫ୍ଲୋରକୁ ଯିବ ବୋଲ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏହା ଅବଶ୍ୟ ଭିନ୍ନ କଥା ଯେ ଏଯାବତ୍‌ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ ଏସଂପର୍କରେ କୌଣସି ବିଧିବଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କରି ନାହାନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ସିନେମାରେ ପୁଣି ଥରେ ସଲମାନଙ୍କ ନାୟିକା ବନିବେ କାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି କି ଏହା ୨୦୨୦ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ। ‘ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦାହେ’ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଥିଲା। ଏହି ସିରିଜ୍‌ ର ପ୍ରଥମ ସିନେମା ଏକ୍‌ ଥା ଟାଇଗର୍‌ ୨୦୧୨ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ସୁପରହିଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.