ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଯୋଗୁଁ ମତେ ମିଳୁନି ଫିଲ୍ମ ଅଫର: ଏ.ଆର ରହମାନ

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ ବଲିଉଡ କ୍ୱିନ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ଚାଲିଥିବା ବଂଶବାଦ ବିରୋଧରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି | ସେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିବାବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସଂଗୀତକାର ଏ.ଆର ରହମାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଦଳବାଦ ବିରୋଧରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏ.ଆର୍ ରହମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ମୁଁ କେବଳ ୫ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିଁ କରିପାରିଛି |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବଲିଉଡରେ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଅଛି, ଯେଉଁମାନେ ମୋ ବିଷୟରେ ମିଥ୍ୟା ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ମୁଁ କମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଛି । ରହମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମୁକେଶ ଛାବ୍ରା ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ, ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅନେକ ଲୋକ ମୋତେ ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଅଟକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ମୁଁ ଜାଣିଲି ମୋର ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାହିଁକି ନାହିଁ |

ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ମୋ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି, ଯଦିଓ ସେମାନେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ସେମାନେ ଉଭୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି | ରହମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱାସ କରେ | ତେଣୁ ମୁଁ ମୋର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ କରେ। ମୋ ଭାଗ୍ୟରେ ଯାହା ଅଛି ତାହା ପାଇବି, ଏହାକୁ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.