୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲକୁ ନେଇ ବିଦ୍ୟୁତ ବିତରଣ କମ୍ପାନୀ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ଅର୍ଶଦ

ମୁମ୍ବାଇ: ନିଜର ବର୍ଦ୍ଧିତ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଲକୁ ନେଇ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅର୍ଶଦ ୱାର୍ସି ବିଦ୍ୟୁତ ବିତରଣ କମ୍ପାନୀ ଉପରେ ଖୁବ ବର୍ଷିଛନ୍ତି | ଅର୍ଶଦ ତାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଲ୍ ବାବଦରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଉପରେ ଆଦାନୀ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିସିଟି ମୁମ୍ବାଇ ଜବାବ ଦେଇ ଅର୍ଶଦଙ୍କୁ କହିଛି ଯେ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଉତ୍ତର ଦିଆଯିବ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅର୍ଶଦ ଆଦାନୀଙ୍କୁ ଜଣେ ରାଜପଥ ଡକାୟତ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ତେବେ ପରେ ଅର୍ଶଦ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ଡିଲିଟ କରିଛନ୍ତି।

ଅର୍ଶଦ ତାଙ୍କର ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଲ୍ ଦେଖାଇ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଏହା ମୋର ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଲ୍, ଯାହା ଆଦାନୀ ନାମକ ରାଜପଥ ଡକାୟତଙ୍କଠାରୁ ମିଳିଛି ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଆମ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହସୁଛନ୍ତି। ମୋ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଜୁଲାଇରେ ୧ ଲକ୍ଷ ୩ ହଜାର ଟଙ୍କା କଟାଯାଇଛି |

ଅର୍ଶଦଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ପରେ ଆଦାନୀ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିସିଟି ଉତ୍ତରରେ ଲେଖିଥିଲା ଯେ- ବିଲିଂ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ବୁଝିବା ଏବଂ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବୁ | କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଆମେ ପସନ୍ଦ କରୁନାହୁଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଅଭ୍ୟାସ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.