ଶାହାରୁଖ୍ ଖାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତି ବର୍ଷ ଜହ୍ନରେ ଜମି କିଣୁଛନ୍ତି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଏହି ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକ !

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡର ବାଦଶାହା ଭାବେ ପରିଚିତ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ୍ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କେତେ ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣା। ଦେଶ ଓ ଦେଶ ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏବେ ବି ତାଙ୍କ କ୍ରେଜ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି। ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଝଲକ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲୋକେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିବା ବେଳେ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ କରିଥିବା କାମ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଷୟ ପ‌ାଲଟିଛି। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପାଇଁ କରିଥିବା କାମ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି।

शाहरुख खान
amarujala.com

ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଶାହାରୁଖଙ୍କ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଜହ୍ନରେ ଜମି କିଣିଛନ୍ତି। ପ୍ରତି ବର୍ଷ ସେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପାଇଁ ଜମି କିଣୁଥିବା ବେଳେ ଏ ନେଇ ଶାହାରୁଖଙ୍କୁ ଲୁନାର ରିପବ୍ଲିକ୍ ସୋସାଇଟି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ମିଳୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ଶାହାରୁଖ୍। ନିଜ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶାହାରୁଖ୍ ନିଜର ଏହି ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବା ପ୍ରଶଂସକଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତି ବର୍ଷ ଜହ୍ନରେ କିଛି କିଛି ଜମି କିଣୁଥିବା କଥା ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହା ସହ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଏଭଳି କାମ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ଶାହାରୁଖ୍ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଇମେଲ୍ ଜରିଆରେ ସଂପର୍କରେ ଥିବା କହିଛନ୍ତି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.