ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ ଷ୍ଟାର ପାଲଟିିଥିବା ରାନୁ ଏବେ କେଉଁଠି? ଫିଲ୍ମରେ ଗୀତ ଗାଇବା ପରେ ଏବେ ଏହି କାମରେ ମନ ଦେଇଛନ୍ତି

ମୁମ୍ବାଇ : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ରାଣାଘାଟ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଗୀତ ଗାଇ ନିଜର ପେଟ ପୋଷୁଥିବା ରାନୁ ରାତା ରାତି ପାଲଟିଥିଲେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ ଷ୍ଟାର । ସପ୍ଟେଓ୍ଵର ଇଞ୍ଚିନିୟର ଅତିନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପ୍ରୟାସ ପାଇଁ ସେ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ଆସିଥିଲା । ଯାହା ପରେ ଲୋକେ ରାନୁଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦେଖି ବଲିଉଡ୍‌ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ହିମେଶ ରେସ୍‌ମିଆ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଫିଲ୍ମରେ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏବେ ବଡ଼ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ପରେ ରାନୁ ଅନ୍ୟ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।

हिमेश ने दिया मौका तो स्टार बन गईं रानू मंडल, जानिए अब क्या कर रही हैं?
aajtak.intoday.in

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ରାନୁ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ାଇବା ସହ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛନ୍ତି । ନିଜର ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ପେଜ୍‌ ତିଆରି କରି ସେ ନିଜର ଗୀତର ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ମିଳିଥିବା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏବେ ରାନୁଙ୍କ ଜୀବନୀକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ହେଉଥିବା ବେଳେ ସେ ସେଥିରେ ଅଧିକ ସମୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏମିତି କି ସେ ନିଜର ପାସପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରି ସାରିଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.