କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚର ଦୁଃଖଦାୟକ ଅନୁଭୂତି ସେୟାର କଲେ ଇଶା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡରେ ଇଶା କୋପିକର ବଲିଉଡରେ ‘ଖଲାସ୍ ଗର୍ଲ’ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ଯଦିଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଭିନୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି, ତଥାପି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ରହିଥା’ନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ବିଷୟରେ ଏକ ଭୟାନକ ଅନୁଭୂତି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଇଶା କୋପିକର୍ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କାନନଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚର ଅନୁଭୂତି ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି | ସେ କହିଥିଲେ ସେ ମଧ୍ୟ କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟ ସେତେବେଳେ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ | ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେତେବେଳେ ଜଣେ ବଡ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ କହୁଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅନେକ ଥର ଅଭିନେତା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସେକ୍ରେଟେରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ଭାବରେ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଥିଲେ |

ଇଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଯଦି ତୁମ ପାଖରେ ମୂଲ୍ୟବୋଧ ଅଛି, ତେବେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ କରିବା ତୁମ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର, ଏହି ସବୁ କାରଣରୁ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡିଥିଲେ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ପରିତ୍ୟାଗ କରିନାହାଁନ୍ତି, ସେମାନେ ଏଠାରେ ଅଛନ୍ତି, ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ | ଇଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ୧୮ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, ଜଣେ ସେକ୍ରେଟେରୀ ଓ ଜଣେ ଅଭିନେତା କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚ ପାଇଁ ଫୋନ କରିଥିଲେ | ସେମାନେ ସେତେବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ତୁମେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ତେବେ ତୁମକୁ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହିତ ‘ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ’ ହେବାକୁ ପଡିବ … ସେତେବେଳେ ମୁଁ ‘ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ’ ର ଅର୍ଥ ବୁଝିପାରିନଥିଲି | ଇଶା ୧୯୯୮ ମସିହାରେ ତାଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଖ୍ୟାତି ଫିଲ୍ମ ‘ଫିଜା’ରୁ ପାଇଥିଲେ, ଏହା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ’ ଡରନା ମନା ହେ ‘,’ ପିଞ୍ଜର ‘,’ ଏଲଓସି କାର୍ଗିଲ ‘ଏବଂ’ କୃଷ୍ନା କଟେଜ ‘ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର