୪୧ବର୍ଷ ତଳେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ବାପା କରିଥିଲେ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ : ଧୀରୁଭାଇ ଅମ୍ବାନି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ୟବସାୟ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ ଗଢ଼ିବେ

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅମ୍ବାନି ପରିବାରକୁ ନେଇ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ସାରା ଦୁନିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା, ଯାହାର ଶ୍ରେୟ ଯାଏ ଧୀରୁଭାଇ ଅମ୍ବାନିଙ୍କୁ।  ଯିଏକି ଜଣେ ସାଧାରଣ ବୁଲାବିକାଳିରୁ  କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ୟାବସାୟିକ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ ଗଢ଼ିଥିଲେ ।  ଧୀରୁଭାଇ ମୁମ୍ବାଇରେ ଭେଲପୁରୀ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ । ସେ ସମୟରେ ଖାଇବାକୁ ଦୁଇ ମୁଠା ମିଳୁ ନଥିବା ବେଳେ ଏବେ ସେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ମାଲିକ ହେବା କାହାଣୀ ଅନେକଙ୍କୁ ଅନୁପ୍ରାଣିତ କରିଛି । ସେ ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି  ଧୀରୁଭାଇଙ୍କୁ ଦେଖି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ । ଭବିଷ୍ୟତରେ ଧୀରୁଭାଇ ସାରା ଦୁନିଆ ଉପରେ ରାଜ୍‌ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଧୀରୁଭାଇ ୧୯୭୭ରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ସଫଳତାର ଜୟଯାତ୍ରା।

Filmfare

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଧୀରୁଭାଇଙ୍କୁ ନେଇ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିବା ଜ୍ୟୋତିଷଜଣକ  ଥିଲେ କାକୁଲାଲ ଶ୍ରଫ୍‌ । କାକୁଲାଲ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ୍‌ଙ୍କ ବାପା ଥିଲେ । ଏହାର ଖୁଲାସା ରାଜ୍ୟସଭା ଟିଭିରେ କରି ଅଭିନେତା ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ୍‌,ବାପାଙ୍କ ଜ୍ୟୋତିଷି କାମରେ ହିଁ ଆମ ଘର ଚାଲୁଥିଲା । ସେ ସମୟରେ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍‌ ନଥିଲା । ଥରେ ଧୀରୁଭାଇ ଅମ୍ବାନି ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମୋ ବାପାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ । ଧୀରୁଭାଇଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ମୋ ବାପା,ସେ ବହୁତ ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀ ହେବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ସେ ସମୟରେ ଧୀରୁଭାଇ ଏ କଥା ଶୁଣି ହସିଥିବା ବେଳେ ପରେ ତାହା ସତ ହୋଇଥିଲା ବୋଲି କହିଥିଲେ ଜ୍ୟାକି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.