ଉର୍ମିଲାଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି କଙ୍ଗନା କହିଲେ ସେ ଜଣେ ‘ସପ୍ଟ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର’

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ମୁମ୍ବାଇରେ ହୋଇଥିବା ବିଏମସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀରୁ ରାଜନେତା ହୋଇଥିବା ଉର୍ମିଲା ମାତୋଣ୍ଡକରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି କି, ‘ ସେ ଜଣେ ସପ୍ଟ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର’।

କଙ୍ଗନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଉର୍ମିଲା ମାତୋଣ୍ଡକରଙ୍କ ଏକ ଅପମାନଜନକ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଖିଲି। ସେ ମୋ ବିଷୟରେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତାହା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଥଟ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | ସେ ମୋର ସଂଘର୍ଷକୁ ପରିହାସ କରିଛନ୍ତି। ସେ ମୋତେ ଏପରି ଆକ୍ଷେପ କରିବାର କାରଣ ମୁଁ ବିଜେପିରୁ ଟିକେଟ ଚାହୁଁଛି। ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଏତେ ବି କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ନୁହେଁ |’

କଙ୍ଗନା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ଉର୍ମିଲା ମାତୋଣ୍ଡକର ଜଣେ ସପ୍ଟ ପର୍ଣ୍ଣ ତାରକା। ଏହା ଟିକେ ବିରକ୍ତିକର କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣା ନଥିଲେ | ସେ କ’ଣ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା? ସଫ୍ଟ ପର୍ଣ୍ଣ ପାଇଁ ନା? ଯଦି ତାଙ୍କୁ ଟିକେଟ୍ ମିଳିପାରିବ, ମୁଁ କାହିଁକି କରିପାରିବି ନାହିଁ? ଯେକେହି ଟିକେଟ୍ ପାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ଟିକେଟ ପାଇପାରିବେ। ‘

Kangana Ranaut in a still from Rajjo.
https://www.indiatoday.in/

ବଲିଉଡ ସହିତ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ ସଂଯୋଗ ଉପରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ବିବୃତ୍ତି ଉପରେ କିଛିଦିନ ତଳେ ଉର୍ମିଲା ମାତୋଣ୍ଡକର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଉର୍ମିଲା କହିଥିଲେ, ଯେ ଯଦି ସେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଡ୍ରଗ୍ସର ବିପଦ ବିଷୟରେ ଏତେ କଥା ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ସେ ତାଙ୍କ ରାଜ୍ୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍। ଉର୍ମିଲା ପଚାରିଥିଲେ କି ସେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ହିମାଞ୍ଚଳ ହିଁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଜନ୍ମ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି?

ଉର୍ମିଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁମ୍ବାଇ ସମସ୍ତଙ୍କର ଅଟେ ଏବଂ ସେ ଏହା ବିରୁଦ୍ଧରେ କୌଣସି ଅପମାନଜନକ କଥାକୁ ସହ୍ୟ କରିବେ ନାହିଁ। କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇକୁ ପାକ୍ ସହିତ ତୁଳନା କରିଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.