ଟ୍ରୋଲରସଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇପାରନ୍ତି କରଣ ଜୋହର!

ମୁମ୍ବାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ ବଂଶବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଅନେକ ତାରକାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ । ଏହି ତାରକାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଥିଲା | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଲୋକମାନେ କରଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତୀବ୍ର ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ତେବେ ସେବେଠାରୁ କରଣ ଏ ବିଷୟରେ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ଟ୍ରୋଲରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ଉତ୍ତର ଦେଇନାହାଁନ୍ତି।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କରଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସିଛି ଯେ ଯେ କରଣ ଟ୍ରୋଲରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି। ଡିଏନ୍ଏର ଖବର ଅନୁଯାୟୀ କରଣଙ୍କ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି ଯେ କରଣ କିଛି ଓକିଲଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କରଣ କିଛି ବୈଷୟିକ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅଛନ୍ତି |

ଏହି ବୈଷୟିକ ବିଶେଷଜ୍ଞ ସେହି ଟ୍ରୋଲରମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବେ ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ପିଲା ଏବଂ ମା’ଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । କରଣଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, କରଣ ଏହା ଉପରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। କରଣଙ୍କ ମା ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖରାପ କଥା କହିଥିବା ଟ୍ରୋଲରମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟଗୁଡିକ ନକଲି କି ବାସ୍ତବ ତାହା ଜାଣିବାକୁ କରଣଙ୍କ ଟିମ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.