କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରୁ ସୁସ୍ଥ ହେବା ନେଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଘୋଷଣା କରିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଅରୋରା

ମୁମ୍ବାଇ: ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୭ ତାରିଖରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ପରୀକ୍ଷା କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଅରୋରା ରବିବାର ଦିନ ନିଜେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ଏକ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମଲାଇକା ଆରୋରା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏତେ ଦିନ ପରେ ନିଜ ରୁମରୁ ବାହାରି ଆସିଛନ୍ତି ଯାହା ଆଉଟିଂ ଭଳି ଲାଗୁଛି |

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ନିଜ ଘରେ ନିଜକୁ ଅଲଗା କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି: ‘ଆଉଟ୍ ଆଣ୍ଡ୍’ … ଏତେ ଦିନ ପରେ ମୁଁ ଶେଷରେ ମୋ ରୁମରୁ ବାହାରି ଆସିଛି, ଏହା ଆଉଟିଂ ଭଳି ଲାଗୁଛି …. ସର୍ବନିମ୍ନ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ଅସ୍ୱାଭାବିକତା ସହିତ ଏହି ଜୀବାଣୁକୁ ଦୂର କରିଥିବାରୁ ମୁଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଆଶୀର୍ବାଦ ଅନୁଭବ କରୁଛି। ମୋର ଡାକ୍ତରୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇଁ ମୋର ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କୁ ଅଶେଷ ଧନ୍ୟବାଦ, ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଅସୁବିଧାମୁକ୍ତ କରିଥିବାରୁ ବିଏମସି ମୋର ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଏବଂ ମୋର ସମସ୍ତ ବନ୍ଧୁ, ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କୁ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଏବଂ ଶକ୍ତି ଯାହା ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ସମର୍ଥନରୁ ପାଇଛି, ଏହି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ସମସ୍ତେ ମୋ ପାଇଁ ଯାହା କରିଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇ ପାରିବି ନାହିଁ | ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଦୟାକରି ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |’


VOGUE India

ମଲାଇକା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ସେ ନିଜ ମୁମ୍ବାଇ ଘରେ ନିଜକୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ କରିଥିଲେ। ଏପରିକି ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅରହାନ ଏବଂ ପୋଷା ପୋଚ୍ କାସପରର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସମୟରେ ସେ କିପରି ତାଙ୍କ “ଶିଶୁ” ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଥଲେ ତାହା ଲେଖିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର