ପ୍ରାଇଭେଟ ଜେଟ ସହ ରହିଛି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ କୋଟିର ମାଲିକ ମିକା ସିଂହ

ମୁମ୍ବାଇ: ମିକା ସିଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟକ, ଯାହାଙ୍କ ଗୀତ ସବୁବେଳେ ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇଥାଏ। ମିକା କେବଳ ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ସେ ତାଙ୍କର ୪୭ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁ ଅବସରରେ ଆମେ ତାଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ଓ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ କହିବୁ।

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଦୁର୍ଗାପୁରରେ ୧୦ ଜୁନ୍ ୧୯୭୭ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଅମରିକ୍ ସିଂଙ୍କ ନାମ ମିକା ସିଂ ରଖାଯାଇଥିଲା। ମିକା ସିଂଙ୍କର ୬ଭାଇ ଏବଂ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ହେଉଛନ୍ତି ଦଲେର ମେହେନ୍ଦି, ଯିଏ ମିକା ସିଂଙ୍କୁ ଗୀତ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥିଲେ।

ମିକା ସିଂ ‘ପପ୍’ ଗୀତ ଗାଆନ୍ତି ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ମିକା ସିଂ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମ୍ ତିଆରି କରନ୍ତି ଏବଂ ଲାଇଭ୍ କନ୍ସର୍ଟ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି। ଏଥିରୁ ସେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ଓ ପ୍ରାଇଭେଟ ଜେଟ କିଣିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ମିକା ସିଂ କେବଳ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଗୀତ ଗାଇ ନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ପଞ୍ଜାବୀ ଏବଂ ବଙ୍ଗଳା ଭାଷାରେ ମଧ୍ୟ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମିକା ସିଂଙ୍କର ୧୪.୯ ନିୟୁତ ଫଲୋୟର୍ସ ଅଛନ୍ତି।  ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ଦେଖିବା ତେବେ ସେ ମୋଟ ୪୫୦କୋଟିର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି। ଘର ସହ ତାଙ୍କ ପାଖରେ, ହମର ଏଚ୩, ଲମ୍ବୋର୍ଗିନି ଗାଲାର୍ଡୋ, ଫୋର୍ଡ ମୁସ୍ତାଙ୍ଗ ପରି ଅନେକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ଅଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର