ଋଷି କପୁରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ସାହାଯ୍ୟକୁ ମନେ ପକାଇଲେ ନିତୁ କପୁର୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ଲୋକପ୍ରିୟ ସିନେ ତାରକା ଋଷି କପୁରଙ୍କ ପରଲୋକ ପରେ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି ପତ୍ନୀ ନିତୁ କପୁର୍। ଦୀର୍ଘ ୨ ବର୍ଷ ଧରି କର୍କଟ ସହ ଲଢ଼େଇ କରୁଥିବା ଋଷିଙ୍କ ଦୁର୍ଦ୍ଦିନରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଓ ପତ୍ନୀ ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ସାହସ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ନିତୁ ଏକ ଇନ୍‌ଷ୍ଟା ପୋଷ୍ଟ୍‌ ଜରିଆରେ କହିଛନ୍ତି।

hindustantimes

ସେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଓ ନିତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଓ ଋଷିଙ୍କର ଏକ ଗ୍ରୁପ୍‌ ଫଟୋ ସେୟାର୍‌ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆମ ପାଇଁ ତୁମେ ପରିବାର ପରି। ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଉଛି ଏକ ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା। ତା’ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ଦିନ ବି ଆସିଛି ଓ ଖରାପ ଦିନ ବି ଆସିଛି। କେବଳ ଏତିକି କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ଦିନଗୁଡ଼ିକ ଖୁବ୍ ଭାବପ୍ରବଣତା ଭରା ଥିଲା। ଏପରି ଏକ କଠିନ ଯାତ୍ରାକୁ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ଭଲପାଇବା ଓ ସହାୟତା ବିନା ଆମେ କେବେ ବି ପାର୍‌ କରି ପାରି ନଥାନ୍ତୁ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.