ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଢେର ଆଶା ଥିଲା ସେହି ଫିଲ୍ମର ହେବ ପୁନଃନିର୍ମାଣ

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ବଲିଉଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶେଖର କପୁର ସେତେବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦୁଃଖଦ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ନଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଖର କପୁର ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ପାନି’କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବେ । ଶେଖର ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଶେଖର ଟୁଇଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି- ”ଯଦି ଆପଣ ଭଗବାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରାରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ତୁମକୁ ବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯଦି ଭଗବାନ ଚାହାଁନ୍ତି, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦିନେ ‘ପାନି’ ତିଆରି ହୋଇଯିବ | ମୁଁ ସେହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବି | କିନ୍ତୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ତିଆରି କରାଯାଇପାରିବ, ଯେଉଁମାନେ ଗର୍ବ ନୁହେଁ, ମାନବିକତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି”| ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଖର କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପାନିକୁ ନେଇ ଅନେକ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଛି |


ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଥମେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଅଭିନୟ କରିବାର ଥିଲା ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ। କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ପୁରା ୧୧ ମାସ ଧରି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସୁଟିଂ କେବେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନଥିଲା। ପରେ ଖବର ଆସିଲା ଯେ ଶେଖର କପୁର ଏବଂ ୟଶରାଜ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥିତି ଠିକ ନଥିଲା | ପରେ, ବିବାଦ ଏତେ ବଢିଯାଇଥିଲା ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଫିଲ୍ମରୁ ବାଦ ପଡିଥିଲେ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଫିଲ୍ମ କରିବା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା। ତେବେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୁଶାନ୍ତ ଅଭିନୟ କରିବେ ନାହିଁ ସତ, କିନ୍ତୁ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ହେବ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.