କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ମହିଳା ପିନ୍ଧିଥିବା ଶାଢ଼ି ଖୋଲିଯିବାରୁ ତୁରନ୍ତ ଯାଇ ଏଭଳି ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

0

ମୁମ୍ବାଇ : ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ନାଁ କମାଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏଇ କିଛି ଦିନ ହେଲାଣି ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କୁ ୟୁନିସେଫ୍‌ ତରଫରୁ ସମ୍ମାନିତ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ସେ କରିଥିବା କାମ ପାଇଁ ଲୋକେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ହଠାତ୍‌ ଲୋକମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଶାଢ଼ି ଖସିଯିବାରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧାଇଥିଲେ, ତାକୁ ନେଇ ଲୋକେ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧାଇବା ସମୟର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କେଉଁ ଇଭେଣ୍ଟକୁ ଯିବା ସମୟରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା, ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ ।

ପେଶାଦାର ଜୀବନକୁ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବେ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଦ ସ୍କାଏ ଇଜ୍‌ ପିଙ୍କକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସେ ଭାରତ ଭଳି ଫିଲ୍ମ ଛାଡ଼ିଥିଲେ ବୋଲି କହିବା ସହ ଫିଲ୍ମଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି କି ନାହିଁ, ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.