ଅମିତାଭ ଓ ଅମର ଦିନେ ଥିଲେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ, କାହିଁକି ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲା ଫାଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସମାଜବାଦୀ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ନେତା ଅମର ସିଂଙ୍କ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ ଏବଂ ସିଙ୍ଗାପୁରର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ। ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ବିଗ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅମର ସିଂଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଏକ ସମୟରେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା | ତେବେ କିଛି କାରଣକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଅମିତାଭ ଏବଂ ଅମର ସିଂଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା କିପରି ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା ?

୯୦ ଦଶକରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଏକ ଖରାପ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଏବିସିଏଲ୍ ଦେବାଳିଆ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଅମର ସିଂ ଜଣେ ଦେବଦୂତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିଥିଲେ। ଅମର ସିଂ ନିଜେ ଅମିତାଭଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ବଡ ବଡ କର୍ପୋରେଟ୍ ହାଉସ୍ ମଧ୍ୟ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ | ସେହି ସମୟରେ ସେ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ସାହାରା ଗ୍ରୁପ୍ ମାଲିକ ସୁବ୍ରତ ରାୟ ଅମର ସିଂ ଙ୍କ ସହ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଆରମ୍ଭ କରାଇଥିଲେ । ତେବେ ୨୦୧୦ରେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଅମର ସିଂଙ୍କ ସହ ଠିଆ ହୋଇନଥିଲେ ଯାହା ପରେ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ।


ଅମର ଯେତେବେଳେ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ଛାଡିଥିଲେ ସେ ଆଶା କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସହ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ମଧ୍ୟ ଛାଡିବେ | କିନ୍ତୁ ଏହା ହୋଇ ନଥିଲା ଏବଂ ଅପରପକ୍ଷେ ଜୟା ଅମରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଅମର ସିଂ କେବଳ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିନଥିଲେ | ଅବଶ୍ୟ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ଅମର ଏଥିପାଇଁ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଅମର ଟ୍ୱିଟ କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଅମିତାଭଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଅତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ବୟାନ ପାଇଁ ସେ ଦୁଃଖିତ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.